Hubert Hurkacz odpadł z juniorskiego French Open

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-06-02 18:46

18-letni wrocławianin w poniedziałek pożegnał się z turniejem singlistów, przegrywając w pierwszej rundzie z Amerykaninem Michaelem Mmoha 2:6, 3:6. We wtorek jego pogromcami także okazali się reprezentanci USA.

Hurkacz grający w parze ze Słowakiem Alexem Molcanem odpadli w drugiej rundzie debla z Williamem Blumbergiem i Tommym Paulem. Mecz był bardzo krótki i od początku do końca toczył się pod dyktando rozstawionych z czwórką Amerykanów. Pierwszy set trwał zaledwie 21 minut i polsko-słowacka para przegrała go 3:6. Druga partia toczyła się minutę dłużej, ale wynik był gorszy. Tym razem 2:6.

Druga runda gry podwójnej juniorów French Open:

William Blumberg (USA, 4) / Tommy Paul (USA, 4) - Hubert Hurkacz (Polska) / Alex Molčan (Słowacja) 6:3, 6:2