Już 15 000 wrocławian postawiło na zdrowie

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-08-20 17:54 | Zmodyfikowano: 2015-08-20 17:55
A|A|A

Kolejny rekord frekwencji w Centrum Stworzone dla Zdrowia na Nowym Targu.

19 sierpnia, padł kolejny rekord frekwencji na Nowym Targu. Centrum Stworzone dla Zdrowia, które działa we Wrocławiu od 4 lipca, odwiedziło już 15 000 osób. Wspierany przesz Miasto Wrocław projekt USP Zdrowie ma na celu promowanie zdrowego stylu życia. Dzięki niemu już kilkanaście tysięcy wrocławian sprawdziło kondycję swojego organizmu i wzięło udział w warsztatach i wykładach skupionych wokół tematyki zdrowia. Centrum wcześniej odwiedziło także Warszawę i Gdańsk, ale to Wrocław wypada najlepiej na tle dotychczasowych miast. Skorzystać z bezpłatnych usług Centrum można już tylko do końca wakacji.

Szczęśliwą 15-tysięczną osobą, która odwiedziła Centrum Stworzone dla Zdrowia jest Sandra Pawlikowska. Z tej okazji Pani Sandra otrzymała zdrową niespodziankę. To kolejny rekord frekwencyjny pobity przez Wrocław.

Dziennie Centrum Stworzone dla Zdrowia na Nowym Targu odwiedza około 350 osób.

Centrum Stworzone dla Zdrowia to nowoczesna przestrzeń, która skupia przełomowe narzędzia i technologie odkrywające sekrety ludzkiego organizmu.

Jest to unikalne miejsce, w którym każdy człowiek może bezpłatnie dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu oraz zdrowia. Jego celem jest zainspirowanie ludzi do zdrowszego życia i skłonienie Polaków do refleksji na temat własnego zdrowia.

Centrum Stworzone dla Zdrowia czynne jest codziennie od 10.00 do 20.00, a korzystanie z niego bezpłatne. Co weekend Centrum oferuje szereg aktywności dodatkowych, m.in.: zajęcia taneczne, wykłady dotyczące zdrowego odżywiania, warsztaty motywacyjne oraz kulinarne, w tym specjalne zajęcia dla mam, seniorów i dla dzieci. Należy się jednak pośpieszyć – Centrum działać będzie tylko do 30 sierpnia.

Więcej informacji na temat bieżących wydarzeń w Centrum Stworzone dla Zdrowia znajduje się na stronie www.stworzonedlazdrowia.pl/centrum w zakładce kalendarz wydarzeń.

Informacje na temat bieżących wydarzeń w Centrum Stworzone dla Zdrowia znajdują się na stronie: www.stworzonedlazdrowia.pl/centrum w sekcji Kalendarz Wydarzeń.

Więcej informacji o Centrum na:
www.stworzonedlazdrowia.pl/centrum
www.facebook.com/stworzonedlazdrowia

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama