Zmiany na Brodzkiej, Tymiankowej i Pełczyńskiej (MAPY)

Gregor Niegowski | Utworzono: 2015-09-19 09:55 | Zmodyfikowano: 2015-09-19 10:07
Zmiany na Brodzkiej, Tymiankowej i Pełczyńskiej (MAPY) - fot. archiwum prw.pl
fot. archiwum prw.pl

Zmiany na Pełczyńskiej mają związek z budową kanalizacji sanitarnej w ulicy. Na jezdni w kierunku Obornik Śląskich (na odcinku o długości ok. 100m wysokości budynku nr 114 do skrzyżowania z ul. Tymiankową) zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Dla pojazdów ciężarowych o DMC powyżej 3,5 tony, poruszających się w kierunku Wrocławia zostaje utrzymany objazd przez Oborniki Śląskie – Trzebnicę – Oleśnicę – AOW.

Równocześnie zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek ulicy Tymiankowej (od Pełczyńskiej do skrzyżowania z ul. Cynamonową). Dojazd do ulic Cynamonowej i Tymiankowej będzie odbywał się tymczasowym łącznikiem od ul. Pełczyńskiej.

Prace potrwają do połowy października.

Z kolei dziś w nocy zamknięta zostanie ulica Brodzka na odcinku Karczemna – Janowska. Powodem zmiany będzie remont drugiej połowy jezdni. Obsługa bytowa mieszkańców będzie zapewniona w ramach placu budowy, ale wjazd możliwy będzie wyłącznie od strony Stabłowickiej i Janowskiej. Objazd dla ruchu tranzytowego prowadzi przez Stabłowicką, Główną i Królewiecką (dla obydwu relacji). Prace potrwają do końca października.

Zamknięcie ulicy Brodzkiej wymusi zmiany w kursowaniu autobusów linii 101, 245 i 923. Autobusy linii 101 od Brodzkiej w obu kierunkach zostaną skierowane objazdem przez ulicę Kozią, Maślicką i Główną do ulicy Stabłowickiej.

Kursy linii nocnej 245 z pętli na Praczach Odrzańskich pojadą objazdem przez ulicę Stabłowicką, Główną do ulicy Maślickiej z pominięciem ulicy Brodzkiej. W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Kursy szkolne linii 923 będą realizowane z pominięciem ulicy Stabłowickiej i Brodzkiej.

Poniżej utrudnienia na ulicy Pełczyńskiej i mapa objazdu dla samochodów ciężarowych.

Kliknij w obrazek, żeby powiększyć.

 

 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.