Bezbłędny Janikowski, Raiders z pierwszą wygraną w sezonie

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-09-21 19:25 | Zmodyfikowano: 2015-09-21 19:26

Spotkanie na O.co Coliseum było bardzo zacięte. Do przerwy był remis - 20:20. Trzecia kwarta toczyła się pod dyktando gospodarzy, którzy wygrali ją 10:0. Mimo to, niewiele brakowało a Raiders przegraliby mecz. W ostatniej odsłonie to Ravens punktowali, a gospodarze byli tylko tłem. Field Goal Justin Tuckera dał gościom prowadzenie 33:30 na 2 minuty przed końcem. Zwycięstwo zostało jednak w Oakland. Na 26 sekund przed końcem Seth Roberts zamienił na touchdown 12-jardowe podanie od rozgrywającego Dereka Carra. Podwyższył Sebastian Janikowski i skończyło się 37:33 dla Oakland.

Pochodzący z Wałbrzycha kopacz był pewnym punktem swojego zespołu. Trzy razy celnie uderzał piłkę z 23, 46 i 48 jardu. Do tego czterokrotnie kończył posiadanie Raiders podwyższeniem.