Wysoka porażka piłkarzy Miedzi Legnica

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-09-29 20:37

Zaległy mecz nie przyniósł piłkarzom Miedzi punktów, a rezultat mówi sam za siebie. Przed spotkaniem obie drużyny wiedziały o tym, że która z nich wygra zyska odrobinę oddechu i znajdzie się w górnej części tabeli.

Po pierwszej połowie losy meczu nie były rozstrzygnięte, choć w lepszych nastrojach byli goście, którzy prowadzili 1:0 po bramce Jakuba Araka. Gdy ten sam zawodnik w 60. minucie strzelił drugiego gola wydawało się, że Miedź już się nie podniesie.

Gospodarze za sprawą Łukasza Garguły zdobyli jednak bramkę z rzutu karnego, ale chwilę później gola dla Zagłębia strzelił Grzegorz Fonfara, a wynik meczu ustalił Łukasz Matusiak.

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1:4 (0:1)

Łukasz Garguła 67 (k) - Jakub Arak 36, 60, Grzegorz Fonfara 68, Łukasz Matusiak 76

Miedź: Dawid Smug - Grzegorz Bartczak, Michał Stasiak, Tomasz Midzierski, Adrian Łuszkiewicz -  Wojciech Łobodziński, Adrian Cierpka, Keon Daniel, Łukasz Garguła (86' Yannick Kakoko), Marek Gancarczyk - Valerijs Sabala (74' Tadas Labukas).