Chrobry z Arką o punkty pierwszej ligi. Mecz bez kibiców

Michał Hamburger | Utworzono: 2015-11-15 07:33 | Zmodyfikowano: 2015-11-15 07:34
A|A|A

fot. chrobry-glogow.pl

Było zwycięstwo Arki, potem remis, czas na wygraną Chrobrego? Arka to trzeci zespół ligi. Ma cztery punkty przewagi nad Chrobrym. Mniej udana dla Arkowców była pierwsza część rundy. Na pierwszych 8 kolejek zespół wygrał trzy razy. Ostatnie 8 serii to tylko jedna porażka.

Budujący dla kibiców Arki był ostatni mecz. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego przegrywali z Dolcanem Ząbki 0:2, ale zdobyli ostatecznie trzy punkty wygrywając spotkanie 3:2. Do Głogowa Arka przyjeżdża więc podbudowana, choć osłabiona. Zabraknie autora jednego gola w spotkaniu z Dolcanem - powołanego do młodzieżowej reprezentacji Polski Michała Nalepy oraz Tadeusza Sochy, który asystował wtedy przy bramce na 3:2.

Braki także po stronie gospodarzy. Za kartki pauzuje Marcel Gąsior, do składu nie wróci ponadto Volodymyr Hudyma. Pozytywem jest prawdopodobny powrót Szymona Drewniaka.

Mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Część fanów, podobnie jak w maju, rywalizację zespołów obejrzy pewnie zza ogrodzenia. Kibice w Głogowie wielokrotnie musieli się obejść tylko smakiem meczów z udziałem swoich pupili bez wsparcia z trybun. Warto wspomnieć protest piłkarzy Chrobrego w 2012 roku:

Początek spotkania na stadionie przy Wita Stwosza w Głogowie o godz. 12.35.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama