Michał Bajor w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Ewa Zając | Utworzono: 2015-12-09 08:10 | Zmodyfikowano: 2015-12-09 08:12
A|A|A

mat. prasowe

Michał Bajor zaśpiewa ponownie w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Ten aktor i wokalista debiutował na scenie muzycznej w 70 roku, miał wtedy 13 lat. Do dziś wydał 19 płyt, ostatni, najnowszy album "Moja miłość" ukazał się w październiku. Płyta zawiera zbiór 17 słynnych polskich piosenek o miłości, wszystkie z tekstami Wojciecha Młynarskiego. "To przeboje kochane przez kilka pokoleń słuchaczy – takie jak "Odkryjemy miłość nieznaną", "Ach życie kocham cię nad życie", "Prześliczna wiolonczelistka" czy "Nie ma jak u mamy", dlatego interpretuję je z pełną pokorą" - mówi Michał Bajor:

Na płycie znalazły się też dwie premierowe piosenki i są to duety. Pierwszy "Miłość jest tylko jedna" artysta zaśpiewał z Alicją Majewską, z którą przyjaźni się od lat. Do wspólnego zaśpiewania piosenki "Ja kocham, ty kochasz" zaprosił Anię Wyszkoni.

Michał Bajor to jeden jeden z najbardziej charakterystycznych męskich głosów w w polskiej muzyce. Artysta ma już tysiące koncertów na swym koncie i ciągle bez problemu przyciąga na nie słuchaczy. Bardzo mnie cieszy, że moja publiczność cały czas jest ze mną, kupuje kolejne albumy i zapełnia sale koncertowe - mówi artysta:

Radio Wrocław zaprasza na dwa niepowtarzalne muzyczne wieczory z Michałem Bajorem:

  • 13 lutego, godz. 18.00
  • 14 lutego, godz. 17.00

Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
Bilety dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pl, eBilet.pl, biletin.pl

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław 
(wyjazd od ul. Żołnierskiej)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama