Cuprum Lubin podejmie Politechnikę Warszawską

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-01-22 11:43

Cuprum w tym roku grało tylko na wyjeździe. Najpierw gładko przegrało z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3, by potem wygrać z Cerrad Czarnymi Radom 3:2. W tym drugim meczu "Miedziowi" odrobili straty wygrywając czwartego seta do 23 i tie-break do 11.

AZS Politechnika Warszawska w tym miesącu także nie grało o punkty we właśnej hali. Drużynie ze stolicy wyjazdy nie służą. W dwóch ostatnich spotkanaich wygrali zaledwie seta. Udało się to przy okazji starcia z Łuczniczką Bydgoszcz (1:3). Potem przyszła porażka do zera z AZS Częstochowa.

Ewenetualne zwycyięstwo za trzy punkty może dać lubinianom awans na piątą pozycje (aktualnie są na 7 miejscu). Z kolei AZS najwyżej podskoczy o jedno miejsce - na 9 - wyprzedzając Łuczniczkę Bydgoszcz.