Vive - Śląsk: Trenerskie starcie na najwyższym poziomie

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-03-01 09:45 | Zmodyfikowano: 2016-03-01 09:45

Obaj trenerzy rywalizowali ostatnio o stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski. Dujszbebajew w finale konkursu pokonał Przybeckiego 13:1. Równie druzgocąca różnica jak podczas głosowania zarządu ZPRP powinna być dziś na parkiecie.

Vive to mistrz kraju i lider Superligi. Śląsk zajmuje w niej ostatnie miejsce. Wrocławianie mają problem ze złożeniem meczowego składu, a co dopiero o równej walce z innymi zespołami przez cały mecz.

Trener Dujszebajew wystawi do gry głównie zmienników i młodych graczy. Być może będzie to także okazja do powrotu na parkiet dla Mariusza Jurkiewicza. Dla rozgrywającego byłby to pierwszy występ od wiosny zeszłego roku kiedy doznał kontuzji kolana.

W Śląsku na pewno nie zagra bramkarz Krzysztof Szczecina. Wychowanek Vive skręcił nogę na treningu i przez całe spotkanie zastąpi go Adrian Prus. Liderem wrocławian będzie na pewno urodzony w Kielcach Jakub Łucak. 27-letni prawoskrzydłowy jest wypożyczony z Vive do Śląsa do końca sezonu. Po rozgrywkach wróci do swojej macierzystej drużyny i w końcu będzie w niej dla niego miejsce. Łucak w Vive zajmie miejsce Ivana Cupicia.

Początek meczu Vive Tauron Kielce - Śląsk Wrocław dziś o 16.30

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.