Śląsk zremisował wygrany mecz. Cztery gole w Kielcach

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-03-11 19:46 | Zmodyfikowano: 2016-03-11 17:58

94' Ostatnia akcja meczu. Hateley dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale łapie Trela. Koniec

89' Ostrowski wrzuca, główka Hołoty, ale nad poprzeczką

87' Peter Grajciar w miejsce Kamila Dankowskiego

85' Remis w Kielcach. Pawłowski strzelał i trafił w rękę blokującego Hateleya. Sędzia podyktował rzut karny (mocno wątpliwa decyzja), który na bramkę zamienił Cabrera. Korona - Śląsk 2:2

84' Schodzi Pawelec wchodzi Ostrowski

83' Ostatnia zmiana Korony: Serhij Pyłypczuk melduje się na murawie za Nabila Aanakoura

77' Celny strzał Morioki, ale odbija Trela

76' Ależ emocje. Gwizdek i... karny? Ręką zagrał Kamil Dankowski, ale sędzia uznał, że faulował go Sylwestrzak. Duże szczęście Śląska, bo arbiter mógł gwizdnąć w drugą stronę

75' Zmiana w Śląsku. Morioka w miejsce Bilińskiego

74' Gol! Korona strzela kontaktową bramkę. Rzut rożny wykonuje Pawłowski, Dejmek głową zgrywa do Cabrery, a ten przyjął piłkę zupełnie niepilnowany, obrócił się w kierunku bramki i strzelił z bliska obok bezradnego Abramowicza

73' Abramowicz kapitalnie broni przewrotkę Diaw! Rzut rożny

72' Faul Mariusza Pawelca i żółta kartka

70' Śląskowi nie powinno już stać się nic złego:

67' Kolejna roszada gospodarzy: Sierpina już nie zagra, a szansę dostaje Sekulski

66' Zmiana w Koronie: schodzi Grzelak wchodzi Cebula

60' Bramka ze statystycznego punktu widzenia:

59' Gool!!! Do trzech razy sztuka! Hateley wrzuca prosto na nogę Dwaliego, a jego strzał wpada do siatki

58' Rzut rożny dla Śląska. Hateley podkręcił piłkę tak, że Trela znów interweniuje na wysokości poprzeczki i kolejny rzut rożny

56' Wrzutka Hateleya z rzutu wolnego, główka Bilinskiego w polu karnym, a Trela przenosi piłkę nad poprzeczką

50' Pawłowski ładnie przyjął piłkę przed polem karnym zdołał strzelić, ale Abramowicz jest na posterunku

49' Cabrera z dystansu. Napastnik Korony zobaczył, że Abramowicz wyszedł z bramki. Pomysł na plus wykonanie na minus

46' Zaczynamy drugą połowę, a tak wyglądała pierwsza:

45' Koniec pierwszej połowy. Śląsk prowadzi 1:0. Wrocławianie grali dobrze przez pierwsze dwa kwadranse. Ostatni należał do Korony

42' Niepewnie Abramowicz. Źle obliczył lot piłki i minął się z futbolówką w bramkarskiej piątce. Na szczęście żaden z graczy gości nie był w stanie oddać strzału. Diaw próbował przewrotką.

39' Korona kilkukrotnie próbuje przebić się lewą stroną pod pole karne Śląska, ale za każdym razem górą jest obrona gości.

33' Tęskniliśmy za czasami kiedy po stałych fragmentach stwarzał zagrożenie. Hateley z wolnego na głowę Celebana i na rzut rożny wybija Trela. Gdyby kapitan Śląska skierował piłkę bardziej do boku byłby gol

30' Pierwsze pół godziny pod wodzą Rumaka udane dla Śląska. Wrocławianie robią sporo zagrożenia pod polem karnym rywali, brakuje strzału.

22' Faul i żółta kartka dla Bilińskiego. Napastnik Śląska nie zagra za tydzień z Ruchem Chorzów

20' To dopiero drugi mecz Abramowicza w Ekstraklasie i chłopak daje radę. Obronił strzał Cabrery

15' Seria przerwana:

14' Goool!! To było kwestią czasu. Tomasz Hołota zrehabilitował się za fatalne pudło. Abramowicz wybijał piłkę z własnego pola karnego. Do piłki w szesnastce gości dopadł Robert Pich, wycofał do Hołoty, a ten strzelił, piłka koziołkowała po murawie i wpadła do siatki blisko lewego słupka. Korona - Śląsk 0:1

12' Aankour znów groźnie, ale tym razem obok bramki

11' Jak to nie wpadło? Hołota nad poprzeczką z czterech metrów! Akcja po rzucie rożnym, do Hołoty zgrywał Dwali, a w polu karnym było spore zamieszanie

8' Abramowicz pewnie łapie wrzutkę po rzucie wolnym

7' Poprzeczka! Aankour blisko gola po strzale głową

2' Dankowski przyblokowany w polu karnym przy pierwszym ataku Śląska