Kubot i Matkowski odpadli z turnieju w Indian Wells

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-03-15 08:42 | Zmodyfikowano: 2016-03-15 08:42
A|A|A

fot. wroclawopen.com

Łukasz Kubot z KKT Wrocław i Marcin Matkowski odpadli z turnieju tenisistów w Indian Wells w Kalifornii. W 1/8 finału gry podwójnej Polacy przegrali z niemiecko-austriackim deblem Philipp Kohlschreiber i Dominic Thiem 2:6, 6:4. 5:10.

Ten mecz nie rozpoczął się po myśli Polaków. Rywale szybko zdobyli przewagę dwóch przełamań. Polakom udało się odrobić jednego breaka, ale później oddali podanie w siódmym gemie i ostatecznie przegrali seta 2:6.

W drugiej partii role się odwróciły. Nasi reprezentanci dwukrotnie wychodzili na prowadzenie z nadwyżką breaka, rywal odrobił tylko jednego i mieliśmy 6:4.

Super tie-break należał już do Kohlschreibera i Thiema, którzy rozegrali go niemal bezbłędnie i wygrali dodatkową partię 10:5.

Przypomnijmy, że dzień wcześniej Kubot i Matkowski pokonali najwyżej rozstawiony duet w turnieju - Jean Juliena Rojera (Holandia), Horię Tecau (Rumunia) 7:6, 3:6, 10:6.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama