Wybuch we Wrocławiu: Tak wygląda zamachowiec

| Utworzono: 2016-05-20 11:56 | Zmodyfikowano: 2016-05-20 12:05
A|A|A

mat. policji

Wczoraj około godziny 14.00 nieznany mężczyzna zostawił w autobusie nr 145 garnek, samowar wypełniony substancją pirotechniczną oraz kawałkami metalu oraz gwoździami. O pozostawionym pakunku kierowcę pojazdu poinformowali pasażerowie. Zaalarmowany wyniósł przedmiot na zewnątrz i wtedy doszło do eksplozji.

Lekko ranna została jedna osoba, starsza pani, która akurat przechodziła obok. Na szczęście obrażenia nie były poważne.

Niemal natychmiast zamknięta została cała okolica zdarzenia. Wyłączona z ruchu była ulica Dworcowa i Kościuszki aż do ulicy Dąbrowskiego. Na miejscu pojawiło się kilka zastępów straży pożarnej, policji oraz saperów.

W celu szczegółowego wyjaśnienia przebiegu i okoliczności zdarzenia, policjanci apelują również do osób, które 19 maja 2016 r. przed godziną 14.00 podróżowały autobusem linii 145 na trasie Tarnogaj – Sępolno lub czekały na przystankach autobusowych wzdłuż tej trasy, o kontakt pod numerem telefonu 0-800-283-107 (z telefonów stacjonarnych) lub 71/344-15-53 (numer dla użytkowników telefonów stacjonarnych i komórkowych) - pisze na stronie internetowej Dolnośląska Policja.

RYSOPIS PODEJRZEWANEGO NA PODSTAWIE DANYCH POLICYJNYCH:

Mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost około 180 cm, szczupła sylwetka, twarz pociągła-szczupła-bez zarostu, włosy ciemnobrązowe raczej krótkie. Mężczyzna miał okulary przyciemniane, ubrany był w ciemną bluzę z kapturem i spodnie dresowe koloru czarnego.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~polak
2016-05-22 11:07:05
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: -3
Bardzo podobny do Żurka z kabaretu Neonówka
~Stanisław Paluch
2016-05-22 06:57:19
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.
~Stsw
2016-05-21 15:56:50
z adresu IP: (83.3.xxx.xxx)
Ocena: -7
Takie błędy są nie do przjęcia na forum społecznym,obojętnie kto to pisze...
~Njo
2016-05-21 15:21:56
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -8
Prośba do piszącego o używanie języka polskiego... Kobieta nie była rana, tylko ranna. Obrażenie były? Wiem, temat ważny, ale można po sobie przeczytać co się napisało. To też kwestia szacunku do czytających.
~Tak
2016-05-21 08:15:22
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jaki kraj tacy terrorysci
~Ukrainiec z Polski
2016-05-21 04:03:56
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: -4
nie oceniaj ludzi po wyglądzie
~Ukrainiec z Polski
2016-05-21 03:57:34
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: 3
Ty wyglądasz jak typowy " Lach "
~Pablo
2016-05-20 23:51:25
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wygląda jak Ukrainiec :)
~aka
2016-05-20 17:15:48
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zdjęcie zrobione kalkulatorem?
~język
2016-05-20 16:22:40
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 5
...litości... wypełniony "gwoździami"...nie "gwoźdźmi"...
~Takie cuś
2016-05-20 15:51:57
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
W Wrocławiu zwłaszcza w centrum jest dużo kamer gdzie na podstawie nich można częściowo sprawdzić w które miejsce się ten pajac oddalał.
~Maks
2016-05-20 13:27:12
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -7
PiS nie podsłuchał zamachowca? Komedia ! Do zsypu
~kovval
2016-05-20 12:50:21
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 4
Mam nadzieje, że gościa dorwą.
~lola
2016-05-20 12:12:48
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -3
ojej, przecież zamachowiec nie może być biały. to nie mógł być zamach, to musiało być coś innego, pewnie wiózł ten szybkowar do naprawy i zapomniał.
~Seba
2016-05-20 12:04:33
z adresu IP: (80.153.xxx.xxx)
Ocena: 1
Typowy Seba