Śląsk Wrocław za słaby dla mistrza Izraela

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-06-29 20:22

Śląsk w pierwszych minutach musiał skupić się na defensywie. Zawodnicy z Izraela bardzo mocno zaczęli to spotkanie i praktycznie nie schodzili z połowy Śląska.

Wrocławianie pierwszą groźną okazję mieli w 13. minucie. Zamieszanie w polu karnym przeciwników i piłka spada pod nogi Madeja. Pomocnik uderza, ale jego strzał został zablokowany.

10 minut później było już 1:0 dla Hapoelu. Maor Buzaglo otrzymuje podanie na 20. metr. Delikatnie podprowadził piłkę i huknął w samo okienko.

Jak w zegarku - mija kolejne 10 minut i mamy już 2:0. Tym razem bramka samobójcza Celebana. Buzaglo posłał bardzo mocne dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłka niefortunnie trafia w kapitana WKS-u i ląduje w siatce.

W 35. świetną okazję zmarnował Alvarinho, który w sytuacji sam na sam nie trafił nawet w bramkę.

Na pięć minut przed zejściem do szatni Hapoel strzelił kolejnego gola. Z dystansu strzelał Radi, po stracie Alvarinho.

Po przerwie Kamenara zmienił Pawełek, który prezentował się dziś bardzo dobrze. Nie można było jednak powiedzieć tego samego o jego kolegach z pola.

Druga połowa była już bardziej wyrównana, ale bramki już nie padły.

Bliski szczęścia był Morioka w 48. minucie, który strzelił z wolnego minimalnie nad poprzeczką.

Trener Rumak dał szansę młodym zawodnikom. Pół godziny zagrali Idzik i Dankowski, ten drugi 78. minucie popisał się efektownym strzałem z 30 metrów. W samej końcówce na boisku pojawił się Miś i Wiech.

Szkoleniowiec Śląska w kolejnym już meczu testował na defensywnym pomocniku Adama Kokoszkę. Ma to związek z odejściem z klubu Hołoty, Hateleya i Gecova.

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 3:0 (3:0)