Ukradł motocykl i zakopał go na łące

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2016-07-06 21:01 | Zmodyfikowano: 2016-07-06 20:17
A|A|A

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 35-letniego mężczyznę, podejrzewanego o kradzież czterech motocykli. Podczas prowadzonych czynności policjanci odnaleźli jeden z ukrytych na łące motocykl warty 32 tysiące złotych.

Wałbrzyska policja 7 maja br. została powiadomiona o kradzieży czterech motocykli z terenu parkingu jednego z centrów rekreacyjnych na terenie miasta. Jak się okazało, nieznani wówczas sprawcy nad ranem zabrali jednoślady. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji wytypowali i zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, a sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili miejsce, gdzie może znajdować się jeden ze skradzionych motocykli. Pojazd został przez policjantów odnaleziony na obrzeżach miasta na łące. Był owinięty w folię i zakopany w ziemi.

Policjanci w dalszym ciągu ustalają wszystkie okoliczności w tej sprawie oraz prowadzą czynności, które pozwolą odzyskać pozostałe motocykle.

Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama