Sprzedawał kilogramy marihuany. Wpadł z kolegami

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2016-07-18 21:20

Policjanci z komisariatu w Twardogórze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 20 i dwóch 28-latków podejrzanych o posiadanie i rozprowadzanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie wykonywanych czynności w mieszkaniach podejrzanych, funkcjonariusze znaleźli woreczki z zawartością suszu roślinnego.

Analiza wykazała, że była to marihuana. Ilość narkotyków przejęta przez funkcjonariuszy pozwoliłaby po podziale na uzyskanie blisko 2 tys. porcji handlowych. Ponadto w toku wykonywanych czynności jeden z zatrzymanych przyznał się, że od początku br. sprzedał blisko 2,8 kg narkotyków. W chwili obecnej policjanci ustalają, do kogo trafiały zabronione środki.

W związku z tym, mieszkańcy miasta i gminy Twardogóra zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty handlowania znaczną ilością środków odurzających oraz ich posiadania.

Decyzją sądu cała trójka trafiła do tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Za przestępstwa, o które są podejrzani grozić im może kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.