Wrocław: Zmiany w organizacji ruchu

z materiałów prasowych | Utworzono: 2016-08-03 13:21
A|A|A

Pełczyńska - zwężenie i ruch wahadłowy

Obowiązujące od weekendu zwężenie jezdni prowadzącej ruch do centrum miasta, na wysokości numerów 98 do 104, i ruch wahadłowy spowodowane są budową odwodnienia i chodników, co stanowi ostatni etap robót prowadzonych na ul. Pełczyńskiej w ramach budowy kanalizacji na osiedlu Lipa Piotrowska.

Nad bezpieczeństwem ruchu na odcinku objętym pracami czuwa tymczasowa sygnalizacja świetlna. W razie tworzenia się zatorów wykonawca zobowiązany jest do ręcznego sterowania w celu rozładowania przeciążonej relacji.

Budowa chodników oraz odwodnienia obejmuje odcinki od Kominiarskiej do nr 153 oraz od Perzowej do nr 104. W celu zminimalizowania utrudnień roboty podzielono na trzy etapy. Obecnie prace trwają na odcinku od nr 98 do 104 i będą przesuwały się w kierunku Perzowej. Przewidywany termin ukończenia prac to druga połowa września.

Podczas czterech weekendów września i października na jezdni po zakończonych robotach układana będzie docelowa nawierzchnia. O dokładnych terminach będziemy informować odrębnymi komunikatami.

Sułowska - zwężenie i ruch wahadłowy

W sobotę 6 sierpnia odbędzie się kolejny przegląd tymczasowego zastępującego przebudowywany most Widawski.W czasie trwania prac konserwacyjnych (smarowanie, dokręcanie śrub, drobne naprawy) przejazd przez przeprawę będzie możliwy wahadłowo. Przewidywany czas trwania utrudnień to 9.30 do 12.30.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama