Praca dla luzaka. 150 złotych za cztery godziny

Przemek Gałecki | Utworzono: 2016-08-03 09:23 | Zmodyfikowano: 2016-08-03 09:23
A|A|A

Eduardo Montes-Bradley/wikipedia/CC 4.0

150 złotych za cztery godziny pracy, emocje bezcenne i gwarantowane. Partynice szukają nowych luzaków - chodzi o osoby, które wprowadzają konie do maszyny startowej przed wyścigiem.

Zainteresowani mogą się kontaktować z Andrzejem Oleksikiem, Kierownikiem ds. wyścigów konnych:
andrzej.oleksik@torpartynice.pl tel. 663 024 717

Bliżej rywalizacji sportowej na wrocławskim torze wyścigów konnych być się praktycznie nie da. Partynice szukają do pracy luzaków - czyli ludzi, którzy wprowadzają konie do maszyn startowych. Jarek Zalewski - menadżer sportu - zachwala pracę luzaka - emocje sportowe, kontakt ze zwierzęciem, ale i spora odpowiedzialność. Szczególnie, gdy koń jest bardziej zdenerwowany od dżokeja.

Koniarze zapewniają szkolenie i dostosowanie obowiązków do umiejętności - do końca sezonu jeszcze siedem dni z gonitwami, ale Partynice myślą o stałej współpracy.

Andrzej Mazurkiewicz, doświadczony dżokej, radzi początkującym luzakom:

A później wszedł do boksów startowych - na początek nie z koniem - a z Jarosławem Zalewskim - menadżerem sportu z Partynic.

POSŁUCHAJ CAŁEJ RELACJI:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama