Poczytamy Wrocław i zaglądamy do naszej Komisji Morderstw

Jacek Antczak | Utworzono: 2016-09-01 15:40 | Zmodyfikowano: 2016-09-01 15:40
A|A|A

Czytacie w autobusach i w tramwajach, na przydrożnych ławeczkach i na ulicy? A może w innych miejskich, przedziwnych miejscach? Uważajcie na fotografów! O kolejnej akcji "CzytamWrocław" - czyli fotografowaniu, przyłapywaniu i wrocławskich czytelników na lekturze oraz przepytywaniu ich i publikowaniu czytelniczych wizerunków opowie na naszej antenie tu po godz. 16. jej koordynatorka Ula Jagielnicka.

O godz. 17.15 Dominika Kawalerowicz, szefowa działu programowego Europejskiej Stolicy Kultury podsumuje kulturalne lato i zapowie niezwykle artystyczną jesień we Wrocławiu.

"Komisja morderstw" serial pod tym tytułem zadebiutował przedwczoraj na antenie TVP. Komisja morderstw. Złoty pociąg" - sensacyjna powieść, będąca... książkową kontynuacją serialu premierę miała wczoraj. O godz. 16.45 naszym gościem będzie autor kryminału rozgrywającego się w dolnośląskiej i wrocławskiej scenerii oraz scenarzysta serialu i znany dramaturg w jednym - Krzysztof Kopka.

Na koniec, po godzinie 19 wrocławski znawca sztuki obrazkowej – Jan Wieczorek, opowie nam o najciekawszych komiksach, które w ostatnich miesiącach podbiły serca czytelników w Polsce i zagranicą.

Zapraszają Jacek Antczak i Łukasz Śmigiel - www.radiowroclawkultura.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama