I liga: Łatwe i wysokie zwycięstwo Chrobrego w Mielcu

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-09-03 20:42

Dolnośląska drużyna wyśmienicie otworzyła mecz w Mielcu. Już w 4 minucie strzałem z dystansu popisał się Sebastian Bonecki i Tomasz Libera musiał wyjmować piłkę z siatki.

Kolejne bramki padały już w drugiej połowie. Po godzinie gry Chrobry mógł być pewny zwycięstwa, bo w 54 i 60 minucie na listę strzelców wpisali się Michał Ilków-Gołąb i Paweł Wojciechowski. Przy obu tych trafieniach asystował Karol Danielak. Głogowianie nie dość, że prowadzili już 3:0, to jeszcze od 68 minuty grali w przewadze jednego zawodnika, po tym jak czerwoną kartką (za faul na Marcelu Gąsiorze) ukarany został Robert Sulewski.

Gospodarze mimo gry w osłabieniu zdołali strzelić honorowego gola. W 77 minucie Sławomira Janickiego głową pokonał Sebastian Zalepa. Nie była to ostatnia bramka w tym spotkaniu. Tą z bliskiej odległości w 86 minucie zdobył Seweryn Michalski pieczętując wysokie zwycięstwo Chrobrego.

Stal Mielec - Chrobry Głogów 1:4 (0:1)

Gole: Zalepa 77' - Bonecki 4, Ilków-Gołab 54', Wojciechowski 60', Michalski 86'

Stal: Tomasz Libera - Robert Sulewski, Michał Bierzało, Krzysztof Kiercz, Krystian Getinger - Sebastian Zalepa, Piotr Marciniec - Szymon Sobczak, Kamil Radulj (58' Grzegorz Fonfara), Mateusz Cholewiak (46' Piotr Głowacki) - Sebastian Łętocha (46' Tomasz Prejs).

Chrobry: Sławomir Janicki - Michał Ilków-Gołąb, Seweryn Michalski, Bartosz Kwiecień, Karol Hodowany - Marcel Gąsior, Maciej Kona - Karol Danielak (74' Dominik Kościelniak), Sebastian Bonecki (83' Maksymilian Rozwandowicz), Damian Sędziak (24' Paweł Wojciechowski) - Łukasz Szczepaniak.