Tenisowy Wrocław Open tym razem z gwiazdami? Bardzo możliwe

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-12-11 13:49 | Zmodyfikowano: 2016-12-11 13:49
A|A|A

fot. Wrocław Open

Gwiazdy tenisa przyjadą do Wrocławia? 27 lutego w stolicy regionu odbędzie się kolejna edycja challengera Wrocław Open. W tym czasie w Europie nie odbędzie się żaden turniej tej rangi, dlatego organizatorzy liczą na naprawdę mocną obsadę. To oznacza, że Dolnoślązacy będą mogli za darmo obejrzeć kawał dobrego tenisa.

- Będzie okazja do kibicowania także naszym zawodnikom – tłumaczy Paweł Jaroch, dyrektor Wrocław Open:

- Myślimy, że i w tym roku uda się przeprowadzić turniej bez biletowania. Wszystkich miłośników tenisa serdecznie zapraszamy. Będzie można obejrzeć tenis na bardzo wysokim poziomie. Mamy nadzieję również, że nasi zawodnicy dobrze zaprezentują się przed wrocławską publicznością – mówi Paweł Jaroch.

Organizatorzy liczą na dobrą obsadę, zwłaszcza, że tenisiści wyjeżdżają z Wrocławia bardzo zadowoleni.

- Zawodnicy, którzy już byli we Wrocławiu, bardzo ciepło się wyrażają o naszym turnieju. Mamy dobrą opinię ATP. Nie mówiąc już o tym, że sam Wrocław jest bardzo ciekawym i interesującym miastem. Mamy nadzieję, że i w tym roku zobaczymy we Wrocławiu zawodników z górnej półki - mówi Jaroch.

Zawodników do Wrocławia mogą przyciągnąć też wysokie nagrody. Pula nagród 85 tysięcy euro sprawia, że Wrocław Open to jeden z trzech największych challengerów na początku 2017 roku.

Turniej, jak co roku, odbywa się w Hali Orbita we Wrocławiu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama