Gwiazdy estrady do zobaczenia na korcie tenisowym (WIDEO)

| Utworzono: 2017-01-05 17:21 | Zmodyfikowano: 2017-01-05 17:21
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Pomysłodawcą i organizatorem zawodów jest Radek Bielecki na co dzień artysta wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka i zapalony tenisista-amator. - Grywam na podobnych turniejach w kraju i postanowiłem, że zorganizuję takie zawody na swoim terenie – podkreśla Radek Bielecki. – Zima jest okresem gdzie mało jest tego typu imprez. Dlatego padło na styczeń. Po pierwsze w tym okresie nie ma żadnego turnieju halowego tej rangi, a po drugie łatwiej jest zaprosić artystów, bo początek roku jest martwym okresem i z reguły większość kolegów z branży ma wtedy wolne.

Oprócz rywalizacji sportowej impreza ma również charakter charytatywny. W trakcie rozgrywek artyści wspomagają Fundację Wrocławskie Hospicjum Dla Dzieci.

- Aby wyjść na kort trzeba będzie wrzucić coś do puszki – informuje Ada Kamińska z Fundacji Wrocławskie Hospicjum Dla Dzieci. – Na kortach są obecni nasi wolontariusze. Artyści przekażą także na rzecz fundacji pamiątki ze swoimi autografami, które zostaną zlicytowane 28 stycznia podczas 7. Noworocznego Koncertu Charytatywnego w Narodowym Forum Muzyki.

Wstęp na turniej jest bezpłatny. Każdy może przyjść i pokibicować artystom znanym ze szklanego ekranu. Rywalizacja będzie przebiegała na czterech kortach jednocześnie i potrwa do 17.00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama