Zadecydowała druga połowa. Chrobry lepszy od KPR Legionowo

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-02-09 07:00

Po pierwszej połowie gospodarze byli tylko minimalnie lepsi 13:12. Wszystko przez niewykorzystane stuprocentowe sytuacje. Z drugiej strony słowa uznania należą się jednak Michałowi Kapeli. Bramkarz Chrobrego obronił do przerwy dwa karne i wyciągnął kilka trudnych rzutów z gry.

"W drugiej połowie zagraliśmy przede wszystkim mocniej w obronie i byliśmy bardzo skuteczni" - mówił skrzydłowy głogowian, Arkadiusz Miszka, który rzucił najwięcej w meczu - 10 bramek.

Chrobry zaczął odkładać spotkanie do zamrażarki w 40 minucie spotkania kiedy osiągnął czterobramkową przewagę. KPR za chwilę zniwelował tę stratę o połowę, ale na więcej gości nie było już stać.

KS SPR Chrobry Głogów – KPR RC Legionowo 29:23 (13:12)

Chrobry: Kapela, Stachera – Miszka 10, Płócienniczak 1, Świtała, Sadowski 6, Sićko, Gujski 6, Tylutki, Sobut 1, Biegaj 3, Krzysztofik 2, Rydz

KPR: Krekora, Stojkovic – Prątnicki 2, Suliński 1, Kasprzak 3, Pribanic 1, Titow 9, Brinovec, Gawęcki 4, Ciok 2, Gumiński 1