Szczypiorniści Chrobrego przegrali z Wisłą Płock

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-04-23 18:30 | Zmodyfikowano: 2017-04-23 18:47

Przez całą pierwszą połowę Chrobry dzielnie stawiał czoła faworytowi. Zespół z Głogowa grał nieźle w obronie, dobrymi interwencjami popisywał się Rafał Stachera. Wisła rozkręcała się powoli. Po 30 minutach meczu był remis 11:11.

W drugiej połowie zespół z Płocka zaczął grać skuteczniej. Bardzo dobrze w bramce Wisły interweniował Rodrigo Corrales. W 45. minucie było 17:16 dla gości. Ale przez ostatni kwadrans zespół Chrobrego zdobył tylko 5 goli, a stracił aż 12 i ostatecznie przegrał ten mecz 21:29.

Rewanż rozegrany zostanie za tydzień w Płocku.

Chrobry Głogów - Wisła Płock 21:29 (11:11)

Chrobry: Kapela, Stachera - Babicz 5, Biegaj, Gujski 3, Krzysztofik, Kubała 3, Miszka, Pawłowski, Płócienniczak 4, Rydz 1, Sadowski, Sićko 3, Sobut, Świtała 2, Tylutki.

Wisła: Wichary, Corrales - Daszek 2, Duarte 2, M. Gębala 2, Ghionea 6, Mihić 2, Pusica 1, Racotea 2, Rocha 2, Tarabochia 3, Toledo, Wiśniewski 4, Żytnikow.