KPR Kobierzyce bez szans w Piotrkowie

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-05-08 07:30

Od początku był to mecz do jednej bramki. Drużyna z Kobierzyc nie potrafiła znaleźć sposobu na Karolinę Sarnecką. Zawodniczka gospodarzy nie tylko popisywała się udanymi interwencjami, ale uruchamiała kontry.  Po drugiej stronie parkietu najlepiej spisywała się Vladyslava Belmas, która rzuciła 7 bramek.

Do przerwy KPR przegrywał 10:21 i druga połowa była tylko ustalaniem rozmiarów porażki. Ostatecznie 11-bramkowej straty nie udało się zniwelować, bo drużyna z Kobierzyc była gorsza aż o 15 trafień.

MKS Piotrcovia - KPR Gminy Kobierzyce 34:19 (21:10)

MKS Piotrcovia: Opelt, Sarnecka – Sobińska, Kucharska, Matyja, Osuch, Klonowska 1, Kopertowska 2, Marszałek 5, Wypych 2/1, Szafnicka 4, Ivanović 5, Jałoszewska 2, Belmas 7, Despodovska 2/1, Dronzikowska 4.

Karne: 2/4

KPR Gminy Kobierzyce: Słota, Demiańczuk – Jakubowska 3, Skalska 3, Anna Mączka 4/2, Janczak 1, Wesołowska, Łuczkowska 2, Kaźmierska 2, Szymańska 1, Linkowska 1, Daszkiewicz, Walczak 1, Michalak 1, Mazguła, Sobczyk.