World Games: Gdzie i kiedy startują Polacy? [26 lipca]

Michał Hamburger | Utworzono: 2017-07-26 08:10 | Zmodyfikowano: 2017-07-26 08:10
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Rywalizację o poranku rozpoczną m.in. łucznicy. Od 9.00 czeka ich rywalizacja w Parku Szczytnickim. Tym razem konkurencja w łukach gołych. Wystartują Mateusz Siejko i Martyna Wiśniewska.

Bardzo ciekawie zapowiada się dla biało-czerwonych turniej piłki ręcznej plażowej, który o 9.00 rozpoczyna się na Polach Marsowych Stadionu Olimpijskiego. W rywalizacji weźmie udział zarówno męska, jak i żeńska drużyna narodowa. Zaczną panie. Ich inauguracyjnym rywalem o 10.40 będzie Chińskie Tajpei. O 16.40 zmierzą się z Brazylijki. Od 11.30 mecz z udziałem panów. Na dzień dobry starcie z Węgrami, później o 18.30 mecz z Chorwatami.

W Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia do boju przystąpią reprezentanci gier bilardowych. O 10.00 zaprezentuje się Dawid Tonojan, o 12.30 Oliwia Czupryńska, o 15.00 Kacper Filipiak, a na 17.30 zaplanowano mecz Mieszka Fortuńskiego.

O medale powalczą zawodnicy i zawodniczki w wioślarstwie halowym. Mamy swoich reprezentantów. W Jelczu Laskowicach wystartują Bartosz Zabłocki i Artur Mikołajczewski.

Drugi dzień rywalizacji w karate. Wszystko w Centrum GEM przy Mianowskiego. W kumite powalczą Justyna Gradowska, Kamila Warda, Maciej Boguszewski, Kamil Warda, Berenika Prządka i Michał Babos.

Emocji nie powinno też zabraknąć w Hali Orbita gdzie rozpocznie się turniej kickboxingu. O 10.00 zacznie Marta Walczek, o 11.15 zaprezentuje się wrocławianka Róża Gumienna. O awans do półfinału powalczą też Aleksander Kalicki, Arkadiusz Kaszuba, Wojciech Kazieczko, Dawid Kasperski, Marcin Kret, Mateusz Pluta, kolejny z wrocławian Michał Turyński, Michał Ronkiewicz. Zapewniony start w półfinale ma Małgorzata Dymus.

Dwie Polki wystartują w Trzebnicy w biegu na orientację. To Weronika Cych i Aleksandra Hornik. Początek o 9.00. 90 minut później start panów. W stawce są Piotr Parfianowicz i Bartosz Pawlak.

Z zainteresowaniem będziemy też zaglądać do Narodowego Forum Muzyki. Tam dziś kolejna część walki o medale w trójboju siłowym. Od południa zmagania pań i start Marzeny Wierzbickiej. O 15.00 początek rywalizacji panów z Krzysztofem Wierzbickim.

Kolejne spotkanie w turnieju hokeja na rolkach na lodowisku w Świdnicy rozegrają biało-czerwoni. Dziś o 16.00 starcie z Amerykanami, wielkimi faworytami, którzy wczoraj niespodziewanie gładko ulegli Kanadzie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama