Łączy nas A4: Na koniec wakacji wyruszyliśmy w podróż

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-08-26 07:30 | Zmodyfikowano: 2017-08-26 07:30
A|A|A

fot. Radek Bugajski

12:00

Czas podsumować czwartą edycję naszej akcji. Do Wrocławia dojechał już Gregor Niegowski, który dziś przemierzał dolnośląski odcinek autostrady:

Bez wypadków, kolizji i innych drogowych problemów minęła pierwsza połowa dnia na opolskim odcinku autostrady A4. Także na pozostałych drogach regionu było i jest spokojnie o czym opowiadają dziennikarze Radia Opole Sławomir Kieler, Agnieszka Pospiszyl i Tomasz Cichoń:

Bardzo spokojnie było także na krakowskim odcinku A4 o czym więcej w relacji Tomasza Bździkota:

Akcje podsumowuje także dziennikarka Radia Katowice, Gabriela Kaczyńska:

11:30

Minęliśmy właśnie zjazd na Kąty Wrocławski i kierujemy się do bramek w Karwianach - tam już tworzą się kolejki w obie strony - nie są długie - ale widać na drogowej mapie, że aut przybywa - informuje Gregor Niegowski:

11:15

Coraz więcej słońca na Opolszczyźnie, ale uważamy na wysokości Góry Świętej Anny - pogoda w tym miejscu może zaskoczyć. Przypominamy o odpoczynku i proponujemy miejsca gdzie może zjechać, by chwilę odetchnąć. Garść porad Agnieszka Pospiszyl, Sławomir Kieler i Tomasz Cichoń z Radia Opole.

11:00

Nasza radiowa załoga na czele z Gregorem Niegowskim dojechała już do granicy w Zgorzelcu. Teraz czas na powrót. 

Sporo kierowców kierują się w stronę Jawora - tam przez cały weekend trwa Święto Chleba i Pernika. Stąd sporo utrudnień w samym Jaworze

10:40

Spokojnie też na krakowskim odcinku autostrady o czym mówi Tomasz Bździkot:

10:20

Coraz więcej słońca i coraz lepsza pogoda zarówno na podróż autostradą A4 jak i na to, by z autostrady zjechać na krótki lub dłuższy odpoczynek. Szczegóły Sławomir Kieler, Agnieszka Pospiszyl i Tomasz Cichoń z Radia Opole:

9:50

Gregor Niegowski dojechał już z Wrocławia do Zgorzelca. Na drodze nadal bez utrudnień:

9:20

Bez wypadków i kolizji na opolskim odcinku autostrady A4. Na niebie głównie chmury z których to sporadycznie nieznacznie kropi - informuje Tomasz Cichoń z Radia Opole, a także pozostali reporterzy: Agnieszka Pospiszyl i Sławomir Kieler

8:55

Gabriela Kaczyńska z Radia Katowice patroluje natomiast gliwicki odcinek A4 i opowiada Wam nie tylko o sytuacji na drogach, ale także zwraca uwagę na to, co ciekawego można zobaczyć w regionie:

8:40

Wypadek na drodze numer 33 między Bystrzycą Kłodzką, a Międzylesiem. Samochód osobowy wypadł z drogi. Zablokowany jest jeden pas, aktualnie obowiązuje tam ruch wahadłowy.

8:30

Gregor Niegowski i wóz satelitarny Radia Wrocław jest teraz w Kątach Wrocławskich:

8:15

Jak wygląda sytuacja na innych odcinkach A4? Ze swoimi raportami drogowymi zgłaszają się Agnieszka Pospiszyl z Radia Opole i Tomasz Bździkot z Radia Kraków:

8:00

Na koniec wakacji ponownie wyruszamy z Wami w podróż autostradą A4. Dolnośląski odcinek trasy sprawdzi dla Was Gregor Niegowski.

To już czwarta edycja naszej wspólnej akcji. Zaczęliśmy 1 lipca. My jechaliśmy od Zgorzelca na Górę św. Anny - tam też dotarli dziennikarze naszych zaprzyjaźnionych stacji radiowych.

Kolejny raz ruszyliśmy w trasę 29 lipca. Wtedy znów wystartowaliśmy ze Zgorzelca, ale dojechaliśmy aż do Krakowa.

Trzeci raz przemierzaliśmy autostradę na początku długiego weekendu - 12 sierpnia. Wszystko po to żeby bezpiecznie prowadzić Was na krótki odpoczynek.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama