Czesi wygrywają Beyer Futsal Masters w Orbicie we Wrocławiu

| Utworzono: 2017-09-04 09:19 | Zmodyfikowano: 2017-09-04 09:19

Wielki finał zaspokoił oczekiwania kibiców, chociaż fani mogą żałować, że padły jedynie dwie bramki. Pierwsze 20 minut to świetna defensywa i jednych i drugich. Zespoły walczyły o to by nie stracić bramki. Te założenia udało się zrealizować w 100% bo pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.

Drugą część lepiej rozpoczęli Czesi. W 23 minucie do siatki trafił bowiem Max Weber. Polska drużyna była w stanie odpowiedzieć. W 36 minucie do wyrównania doprowadził Sebastian Leszczak. O zwycięstwie w zawodach decydowały rzuty karne. W nich lepsi Czesi, którzy wygrywają 3:2. Małe rozczarowanie w drużynie Kancelaria Słomniki, ale kibice będą im pamiętać jedno - pokonali w turnieju Barcelonę.

Po zakończeniu zawodów przyznano nagrody indywidualne. Kamil Lasik z Kancelaria Słomniki został wybrany na najlepszego bramkarza turnieju. MVP zawodów został z kolei Lukas Resetar z FK Chrudim.

W meczu o trzecie miejsce triumf Dumy Katalonii. Barcelona wygrała z Napoli Calcio a 5 aż 5:1. To był popisowy piłkarski taniec Barcy. Fani mogą się czuć bardzo usatysfakcjonowani bo Hiszpanie zagrali na najwyższym poziomie.

Wśród uczestników mieliśmy też jednego dolnośląskiego przedstawiciela. Orzeł Jelcz-Laskowice ostatecznie zajął ósme miejsce w turnieju. W meczu o siódmą pozycję przegrał z Rekordem Bielsko-Biała 4:7.