Wygrana Mertraco Zagłębia, porażki KPRów

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-09-13 21:30 | Zmodyfikowano: 2017-09-13 22:28

W drugiej kolejce ekstraklasy Metraco Zagłebie Lubin wygrało w Koszalinie z AZSem 26:24. Spotkanie było wyrównane. Zespół Bożeny Karkut jeszcze w 20. minucie przegrywał 7:10, ale przed przerwą zdołał wyjść na prowadzenie, które utrzymał do końca spotkania.

AZS Koszalin - Metraco Zagłębie Lubin 24:26 (12:13)

Metraco Zagłębie: Wąż, Maliczkiewicz - Grzyb 5, Semeniuk 4, Trawczyńska, Buklarewicz 2, Górna 1 (1/1), Piechnik, Ważna 2, Marić 4 (1/2), Wojtas 2 (1/1), Belmas, Pielesz 5, Milojević 1.

KPR Kobierzyce przegrał w Lublinie z MKSem 19:32. Zespół KPRu nie był w stanie sprawić w tym spotkaniu sensacji. Drużyna z Lublina od początku kontrolowała przebieg meczu i odniosła wysokie zwycięstwo.

MKS Lublin - KPR Kobierzyce 32:19 (15:6)

KPR Kobierzyce: Ciesiółka, Słota - Jakubowska, Wojda, Mączka 4, Janczak 2, Wesołowska 2, Kaźmierska 4, Wiertelak, Charzyńska, Linkowska 1, Mazguła, Daszkiewicz, Walczak 4, Dąbrowska 1, Michalak 1.

KPR Jelenia Góra przegrał na własnym parkiecie z Piotrcovią 21:32. Gospodynie toczyły wyrównany bój do 20. minuty. Później rywalki osiągnęły zdecydowaną przewagę i zasłużenie zdobyły komplet punktów.

KPR Jelenia Góra - Piotrcovia 21:32 (13:16)

KPR Jelenia Góra: Filończuk, Wierzbicka - Karwecka 1, Oreszczuk 1, A. Tomczyk 4, Jurczyk 3, Kobzar, Załoga 9, Jasińska 1, Skowrońska, Żukowska, Kanicka, M. Tomczyk 2.