RWK: Konrad Szołajski, „Si señor!” i The Expanse

Krzysztof Majewski, Miłosława Bożek | Utworzono: 2017-09-24 13:30 | Zmodyfikowano: 2017-09-24 13:30
A|A|A

W Gdyni trwa 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych a we Wrocławiu Pierwszy Europejski Kongres Sceptyków, na którym pokazywany jest dokument "Walka z szatanem". Dla tych, którzy nie wybrali się na Kongres, nic straconego, gdyż film do zobaczenia na platformie HBO GO.

Liczba egzorcyzmów w zaczęła rosnąć z końcem XX wieku, w ostatnich latach w Polsce zjawisko narasta,  egzorcyzmów dokonują wyspecjalizowani duchowni, często z polecenia samych psychiatrów. O swojej obecności na Kongresie Sceptyków, filmie i planach na przyszłość opowiada reżyser Konrad Szołajski:

Na Festiwal Si, Senior zapraszają uczestnicy, którym dedykowane są pokazy - seniorzy. Od ponad 3 lat w Kinie Nowe Horyzonty organizowane są pokazy dla osób starszych. Jak mówi Agnieszka Kubera - organizatorka - "musieliśmy zmienić salę na większą,kiedy dochodziło do sytuacji, w których 50 osób odchodziło od kas bez biletu".

Druga odsłona serialowej adaptacji książki „Przebudzenie Lewiatana” Jamesa S.A. Coreya "The Expanse", wyjątkowej space opery od SyFy w Polsce dostępnej na platformie Netflix.

via GIPHY

 

 

via GIPHY

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama