Wrocławska inżynieria ruchu w Reakcji24 [ ZADAJ PYTANIE ]

Marek Obszarny | Utworzono: 2018-04-16 17:20 | Zmodyfikowano: 2018-04-16 17:20
A|A|A
REAKCJA 24

Wysyłanie wiadomości zostało wyłaczone, ten formularz jest już bądź jeszcze nieaktywny!
* - pole wymagane
Pola imię i nazwisko/nick oraz adres e-mail do wiadomości redakcji
Na moderację oczekuje: 0 wiadomości

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~RadioLampowe
2018-07-29 10:49:36
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dobrze że Polskę do UE przyjeli za te stocznie i kopalnie.Bo za rozum trza by było jeszcze ze dwa koła lat poczekać.....a o rozsądku nie wspomnę.
~RadioLampowe
2018-07-29 10:25:50
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Siedzę w chacie i tak sobie myślę po cholerę ja wychodzę z domu.Właczyłem neta zamówiłem Watersa,to taki gość z Pink Floyd............kupiłem parę płyt i za dostawę zapłaciłem mniej jak za te durne bilety,których i tak nie można nigdzie kupić!
~RadioLampowe
2018-07-29 10:15:28
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -1
I tak sobie jadę jadę,ale strach,bo wsiądzie ta co to skończyła korespondencyjny kurs judo i mnie załatwi.A biegać nie mogę,bo dysk i ta rwa kulszowa czy coś tam.I taki mi się przypomniał tekst otóż.....ma pan bilet?A pan ma?A skąd mam mieć?...No,to wsiadamy,służbowo jak ten ze skrzynką....na statek.
~RadioLampowe
2018-07-29 10:08:13
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chciałem kupić w zbiorówce,tzn w mzk jelenia góra bilet,okazało się że kupienie biletu za banknot z NBP graniczy z cudem.Po udanym powrocie do domu bez mandatu zadzwoniłem do nich i gość odpowiedział że to nie ich sprawa.Nie chcę się wtrancać,ale to irytujące.Mam pieniądze i nie mogę za nie kupić durnego biletu w jeleniej dziurze.
~ale że co
2018-07-22 11:54:24
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
...tego inżynierka,który to wymyślił,trza by było na dywanik a potem za drzwi ....nie powiem gdzie to jest,bo pojęcia zielonego nie mam.
~radio lampowe
2018-07-22 11:45:48
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
bombowca kierowca,a co ja mam zrobić jak mi w niedziele pozamykali wszystkie sklepy po drodze??
~Tomek
2018-04-17 12:29:50
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dzień Dobry, Proszę zapytać gościa ile trwała budowa obwodnicy leśnicy? Kilka lat, mówiąc delikatnie... Jak to się stało, że dopiero po ukończeniu budowy pierwszego etapu, zauważono problem ze skrzyżowaniem ulic Jerzmanowska-Rdestowa? Pozdrawiam
~Aro
2018-04-17 12:21:59
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam Mam takie pytanie bo Pan Panie Marku zawsze podkreśla,że prawo jest równe dla wszystkich w związku z tym proszę zapytać gościa kto pozwolił na zakup tramwaji wieloczłonowych np typu skoda i na poruszanie się po naszych starych mostach oznakowanych 30t. Jak wiadomo albo może nie ,że te długie tramwaje są dużo cięższe. Pozdrawiam
~Kierowca bombowca
2018-04-16 21:30:02
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy na Armii Krajowej i Wiśniowej zmieniano sygnalizację świetlną? W godzinach porannych korki w stronę Hallera sięgają Bardziej, a kiedyś tak nie było.
~Papek
2018-04-16 21:10:04
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kiedy ruszy budowy przystanków wiedeńskich na ulicy Świdnickiej?
~Japa
2018-04-16 13:58:50
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ludzie, ogarnijcie się! „Jesteś wrocławskim kierowcom”??? Rano było o „oblężanych działkach”.... Za moich czasów nie zatrudniano w mediach z łapanki...
~Fila
2017-10-25 20:49:31
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
Dlaczego ITS jest tak ustawiony, że przejazd tramwaju powoduje wypadnięcie z cyklu świateł dla lewoskrętów i trzeba długo czekać na kolejny cykl - tak jest np na Grabiszyńskiej w kierunku Stalowej, czy na Powstańców Śl. w kierunku Jastrzębiej. Nie może po przejechaniu tramwaju powrócić on do poprzedniej kolejności?
~Ol22
2017-09-26 10:56:39
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szien dobry czy da sie wydluzyc swiatla dla skrecajacch w lewo przy ul Fiokowej w strone oporowa pozdrawiam Monika