Pewna wygrana siatkarzy Cuprum Lubin

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-09-29 20:40

Siatkarze Cuprum dobrze rozpoczęli mecz. W pierwszym secie szybko uzyskali bezpieczną przewagę. Bardzo dobrze spisywali się zwłaszcza Michal Masny i Łukasz Kaczmarek. Zespół z Lubina wygrał tego seta 25:19.

Druga partia na początku wyglądała inaczej. Od początku prowadził MKS - najpierw 8:4, a w końcówce nawet 23:20, ale Cuprum zdołało odrobić straty i wygrać tego seta 27:25.

Trzeci set to już wysokie prowadzenie Cuprum. Od stanu 7:1 drużyna z Lubina powiększała przewagę i pokonała rywali aż 25:12, wygrywając mecz 3:0.

Cuprum Lubin - MKS Będzin 3:0 (25:19, 27:25, 25:12)

Cuprum: Masny, Kaczmarek, Hain, Gunia, Pupart, Taht, Kryś (libero) oraz Patucha, Biegun.

MKS: Kozub, Araujo, Grzechnik, Ratajczak, Waliński, Jordanow, Potera (libero) oraz Kowalski, Seif, Peszko, Kok, Gregorowicz (libero).