Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski zagrali w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Radio Wrocław, GN | Utworzono: 2018-02-25 21:00 | Zmodyfikowano: 2017-11-08 21:00
Dodaj do Wykop.pl

Ma na swoim koncie prestiżowe nagrody i wyróżnienia muzyczne. Podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wygrała Konkurs Premier oraz zdobyła Nagrodę Dziennikarzy. Piosenka „Świat się pomylił”  pochodząca z platynowego albumu o tym samym tytule, stała się wizytówką artystki.

Rok 2010 przyniósł wokalistce kolejny sukces w postaci platyny dla albumu zatytułowanego po prostu „Patrycja Markowska”. Utwory takie jak: „Księżycowy”, „Hallo, hallo” czy „Ostatni” grały wszystkie stacje radiowe.

W 2013 roku, najbardziej rockowa płyta w dorobku artystki zatytułowana „Alter Ego”, uznana przez fanów za najlepszą, pokryła się złotem.

W kwietniu 2015 roku ukazał się album koncertowy „Na Żywo” (CD / DVD) nagrany podczas koncertu w łódzkim klubie Wytwórnia. Wydawnictwo to zawiera największe przeboje artystki w tym: „Jeszcze raz”, „Ocean” czy „Tylko mnie nie strasz”.  

Patrycja jest tytanem pracy, więc w marcu tego roku ukazały się w Internecie kolejne 4 premierowe utwory, tym razem nagrane w duetach z czterema wyjątkowymi artystami: Leszkiem Możdżerem, Markiem Dyjakiem, Ray’em Wilson’em oraz Grzegorzem Skawińskim.  

Utwory te opatrzone klipami, to zwiastun najnowszego wydawnictwa Patrycji - „Krótka płyta o miłości”(premiera 2 czerwca 2017). Z albumu tego pochodzą również single: „Kochaina” oraz „Za nas dwoje”.

Patrycja Markowska wystąpiła z zespołem w składzie Jerzy Runowski (gitara, śpiew), Rafał Sędek (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja).

Gościem specjalnym koncertu będzie Grzegorz Markowski.

 sponsor:

Patrycja Markowska
25 lutego 2018 (niedziela), godz.19:00
Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
Bilety od 100 zł dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pl, eBilet.plbiletin.pl

 

 

 

 

Reklama