Podpalacz kukły Żyda za kratkami

Piotr Kaszuwara, MaM | Utworzono: 2017-11-15 18:01 | Zmodyfikowano: 2017-11-15 18:01
A|A|A

Jak mówi sędzia Marek Poteralski, powody były trzy. - Po pierwsze zachowanie Piotra Rybaka podczas sobotniego marszu z okazji Dnia Niepodległości, wpisy jakich dokonywał w mediach społecznościowych oraz jego postawa wobec kuratora, który go nadzoruje - zaznacza Poteralski.

Kolejne dwa miesiące Piotr Rybak spędzi za kratami, chyba że złoży zażalenie, a Sąd Apelacyjny je uwzględni- dodaje sędzia Marek Poteralski:

Zawiadomienie do sądu o zachowaniu Piotra Rybaka podczas marszu 11 listopada złożył Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. 

Przypomnijmy - mężczyzna dwa lata temu podczas demonstracji na wrocławskim Rynku spalił kukłę Żyda. Sąd skazał go na trzy miesiące więzienia, potem zaś na prośbę skazanego zamienił ją na dozór elektroniczny - czyli Rybak mógł odbywać karę w domu.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Pan Student
2017-11-17 09:06:04
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
Reforma sądownictwa potrzebna od zaraz!
~Pan Student
2017-11-17 09:02:17
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 2
Człowiek, który podpalił kukłę Żyda dostał 3 miesiące więzienia. Ile powinien dostać reżyser "Klątwy" z Teatru Powszechnego?
~zbulwersowany
2017-11-16 13:36:19
z adresu IP: (83.24.xxx.xxx)
Ocena: 9
Polskie sądy dają wyroki w zawieszeniu za gwałty, pobicia, a nawet za rozjechanie człowieka na pasach. A tu człowiek idzie do więzienia za spalenie kukły, w dodatku swojej własności. W tym samym czasie sędziowie się dziwią, że ludzie chcą zaorania wymiaru sprawiedliwości...
~Piotr
2017-11-16 11:45:45
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów. Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów. Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów. Denis Diderot:Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie! Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego. Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów. Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych. Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę. Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości. Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki. Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju. Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj. George Sand:Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata. Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływn na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych. Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się! Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów. Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów. Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli. Roman Dmowski: Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie. Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie. Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio. Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.
~Piotr
2017-11-16 10:52:29
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 10
Skoro za spalenie kukły żyda 3 miesiące to ile żydek Michnik, kolaborant Lis powinni siedzieć za obelgi w stronę Polaków?
~Realista
2017-11-16 10:32:52
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 9
Facet idzie do więzienia za spalenie słomianej kukły, a polityk, który pisze w internecie posługując się epitetami jak nienawidzi nacjonalistów pozostaje bezkarny i cieszy się uznaniem środowiska. Dzięki komu Polska odzyskała niepodległość?
~Marian Janusz Paździoch
2017-11-16 09:10:24
z adresu IP: (31.41.xxx.xxx)
Ocena: 18
Dlaczego nie jest karane palenie kukieł polskich polityków (czyli polaków) a karane jest palenie żydowskich kukieł? Czy to nie jest zakłamanie? Dlaczego pobicie murzyna jest karane surowiej niż pobicie białego? Nikogo nie wolno bić i jest to szczyt hipokryzji. Czy mamy miec równe prawa czy nie? Czy jesteśmy dyskrymnowani we własnych kraju przez mniejszości?
~packa
2017-11-16 09:01:19
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -1
Balcyrewicz musi odejść
~Grzegorz
2017-11-16 08:49:01
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -7
Więzienie tępoty nie wyleczy.
~jaja
2017-11-16 08:07:55
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -6
Większość komentujących tutaj nie zasługuje na życiw w wolnym kraju.
~zwrocka
2017-11-15 23:57:39
z adresu IP: (85.232.xxx.xxx)
Ocena: -3
temu sądowi to należy ogolić łeb na łyso za tak plugawy i stronniczy wyrok
~Michall
2017-11-15 23:54:49
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -4
I bardzo dobrze nie popieram komuszo-kastowego wymiaru sprawiedliwości ale w tej sprawie się zgadzam, ten bandyta powinien iść siedzieć. Pewnie ten ba..ran jakby żył 70 lat wcześniej paliłby zamiast kukieł wspólnie z niemcami polskie synagogi
~Polak 1
2017-11-15 23:40:34
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -11
Każdy faszysta powinien tak skończyć .(pseudo patriota)
~Polak
2017-11-15 21:28:55
z adresu IP: (79.185.xxx.xxx)
Ocena: -4
Gdzie są prawdziwi Polacy?? Dlaczego nie zorganizowali akcji masowego spalenia podobnej kukły tego zbrodniarza żydowskiego Sorosa? Wszystkich by banda nie zamkła raczej. Czy teraz potrafia go obroznic fizycznie przed uproweadzeniem i bezprawnym uwięzieniem? Czy potrafia zorganizować akcje w celu wyeliminowania tych degeneratów pseudosędziów bezczelnie pobierajacych naszą kasę i kompromitujacych wymiar sprawiedliwosci?
~Szacun
2017-11-15 20:02:55
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -9
Szacunek dla Sądu
~Lech
2017-11-15 19:36:34
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
A potem będzie mógł się chwalić że skazany został przez kastę POkomunistycznych "sëdziöw" . Brawo Piotr a HanSolos doczeka się zapłaty ????
~tadeusz
2017-11-15 19:32:15
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: -5
Mimo wszystko należy pochwalić jego działania i odwagę jaką wykazuje bo nie jeden by sie bał i siedział cicho. Natomiast Piotr jest odważnym człowiekiem który ma rzesze zwolenników i któremu należy sie za to co robi Szacunek .
~Wreszcie
2017-11-15 18:07:33
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Wreszcie ;) już dawno powinien tam trafić.