Pokonały w Turcji Galatasaray, dziś zagrają na wyjeździe z Ostrovią

Michał Hamburger | Utworzono: 2017-11-25 11:30 | Zmodyfikowano: 2017-11-25 11:30
A|A|A

fot. CCC Polkowice

Wszystko wskazuje na to, że polkowiczanki mają już za sobą kłopoty z właściwym rytmem gry. Dwa ostatnie mecze w ich wykonaniu były naprawdę dobre. Solidna, konsekwentna defensywa, szybka gra w ataku, zadowalająca skuteczność i dwie wygrane, odniesione nad mocnymi rywalami.

Dziś kolejny pojedynek Basket Ligi Kobiet. Za rywala polkowiczanki będą mieć zespół z Ostrowa Wielkopolskiego, który dotychczas trzykrotnie wygrał i zanotował pieć porażek. Z dorobkiem 11 punktów zajmuje w tabeli ósme miejsce. Najskuteczniejsze zawodniczki w ekipie rywalek to: Breanna Lewis, która średnio rzuca 16,1 punktu, Jordan Jones, na której koncie jest zapisywanych 11,8 punktu.

Trzecią i czwartą snajperką Ostrovii są koszykarki wcześniej związane z Polkowicami – Monika Jasnowska oraz Karolina Puss, które notują średnio 10 oraz 9,1 punktu. Na tym związki Ostrovii z Polkowicami się nie kończą, bo na ławce trenerskiej tego zespołu zasiada Vadim Czeczuro, czyli szkoleniowiec, który w poprzednim sezonie pracował w Polkowicach.

Dziś sentymentów nie będzie. Zarówno nasz zespół, jak i gospodynie zrobią wszystko, by wygrać. Liczymy na sporo emocji. Początek meczu w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 17.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama