Siatkarze Cuprum wygrali w Bydgoszczy z Łuczniczką

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-12-08 20:00

Początek pierwszego seta należał do gospodarzy, którzy objęli prowadzenie 9:5. Kolejne fragmenty partii należały jednak zdecydowanie do zespołu z Lubina, który doprowadził do wyniku 19:11. Świetnie spisywali się zwłaszcza Łukasz Kaczmarek i Michał Masny. Pierwszy set zakończył się wysoką wygraną Cuprum 25:15.

Drugiego seta znów lepiej rozpoczęła Łuczniczka. Bardzo dobra dyspozycja w polu zagrywki Kaczmarka spowodowała, że zespół Cuprum objął prowadzenie 10:6. Zespół z Lubina był lepszy pod każdym względem, a gospodarze nie potrafili znaleźć sposobu na świetnie dysponowane Cuprum, które wygrało drugiego seta 25:17.

Trzecia partia była najbardziej wyrównana. Minimalne prowadzenie utrzymywała Łuczniczka aż do momentu udanych ataków Piotra Haina, po których był remis 18:18. Lubinianie poszli za ciosem, wygrali tę partię 25:23 i cały mecz 3:0.

Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin 0:3 (15:25, 17:25, 23:25)

Łuczniczka: Ananiew, Rohnka, Goas, Jurkiewicz, Szalacha, Filipiak, A. Kowalski (libero) oraz Bobrowski, Gryc, Sieńko.

Cuprum: Kaczmarek, Pupart, Michalski, Terzić, Masny, Hain, Kryś (libero) oraz Gorzkiewicz, Makoś (libero).