35. Turniej Łgarzy

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-01-11 13:30 | Zmodyfikowano: 2018-01-11 13:30
35. Turniej Łgarzy - fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Organizatorzy, wśród których jest wielu wieloletnich znakomitych animatorów kultury oraz profesjonalni dziennikarze, realizują Turniej, którego celem jest promowanie autorów tekstów satyrycznych i wykonawców estradowych (satyryków).

Turniej składa się z trzech oddzielnych konkursów na:
• autorskie, niepublikowane wcześniej teksty satyryczne,
• sceniczną prezentację własnych utworów satyrycznych,
• Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności.

Zgłoszenia do konkursu na tekst satyryczny, zgodnie z obowiązującym regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej www.turniej.com.pl, należy przesyłać do Radiowej „Trójki” do dnia 13 kwietnia 2018 r. Autorzy przesłanych tekstów walczyć będą o nagrodę finansową w wysokości 3.000 złotych, tytuł Księcia Łgarzy” oraz statuetkę „Złotego Kosy”.

Zgłoszenia do głównego konkursu na krótką prezentację sceniczną w formie multimedialnej wraz z formularzem karty uczestnictwa również należy przesyłać do Radiowej „Trójki ”do dnia 13 kwietnia 2018r.listem poleconym (decyduje data stempla pocztowego)z dopiskiem: Turniej – zgłoszenie. Finaliści walczyć będą między innymi o nagrodę finansową w wysokości 5.000 złotych, tytuł Króla Łgarzy oraz statuetkę Kozła.

Trzeci z naszych konkursów to Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności. Pojedynek ma charakter przeglądu najciekawszych zjawisk na scenie kabaretowej i satyrycznej w bieżącym sezonie artystycznym i odbędzie w czasie Koncertu Finałowego .Konkurs nie odbywa się na podstawie zgłoszeń, lecz indywidualnie zapraszani są do niego soliści bądź grupy kabaretowe - wyróżniający się podczas krajowych przeglądów satyrycznych. Do udziału w pojedynku zaprasza organizator Turnieju na podstawie rekomendacji Rady Artystycznej. Nagroda finansowa w wysokości 5000 złotych oraz statuetka „Szczupłego Andrzeja” trafi do wybrańców bogatyńskiej publiczności.

Radość wyzwala endorfiny i szczęście! Ogólnopolski Turniej Małych Form Satyrycznych, to kwintesencja dobrej zabawy, humoru i szerokiego niegasnącego uśmiechu – więc - do zobaczenia!

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów oraz kartę zgłoszeń można znaleźć na stronie internetowej www.turniej.com.pl. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń konkursowych.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.