Nie Było Grane 28/02: H.C. McEntire, U.S. Girls, The Weather Station, Anna von Hausswolff, Carter Burwell, Laurie Anderson & Kronos Quartet

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2018-02-28 16:30 | Zmodyfikowano: 2018-02-28 16:30
A|A|A

Tak, dużo prawdy jest w tym stwierdzeniu, a przenosząc ją na muzykę – ciekawe, nieszablonowe, a przy tym imponujące przemyślaną i skończoną wizją projekty, ostatnimi czasy w dużej mierze są domeną kobiet. Dowodem na to będzie nasze najbliższe spotkanie, prawie w całości (!) wypełnione muzyką artystek: debiutujących, tych coraz śmielej stawiających swe kroki na muzycznej scenie, w końcu, o ugruntowanej już pozycji.


O tym kto jeszcze pojawi się obok zjawiskowej Anny von Hausswolff będzie można przekonać się już dziś wieczorem. 


Nie Było Grane czyli sludge, doom, indie, shoegaze, alternatywa, eksperymenty i proste piosenki - Radio Wrocław Kultura, w środy od 21.00 do północy!


Na pewno kropkę na koniec naszego spotkania postawi Artystka, którą znamy i podziwiamy od lat. Laurie Anderson wraz z Kronos Quartet przygotowała opowieść związaną z huraganem Sandy. Zaręczam, wciągającą i poruszającą!


A korzystając z krótkiej, tegorocznej tradycji naszych spotkań, pojawi się ostatni odcinek muzyki z Oscarem w tle: dziś Carter Burwell i jego oszczędna muzyka towarzysząca nominowanemu obrazowi „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama