Szczypiornistki Metraco Zagłębia zagrają z MKSem Lublin

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2018-04-22 08:30
A|A|A

fot. zaglebie.lubin.pl

Kolejna odsłona „Świętej Wojny” przed nami! Tym razem Metraco Zagłębie Lubin zagra z MKSem Lublin w kolejnym meczu ekstraklasy.

O tych spotkaniach zostało już powiedziane i napisane chyba wszystko. Odwieczni rywale kolejny raz staną w szranki, tym razem rywalizować będą o ligowe punkty. Na te mecze nie trzeba nas dodatkowo mobilizować. Są to bardzo wyjątkowe spotkania i każda z nas zdaje sobie z tego sprawę. Lublin jest na pierwszym miejscu, my na drugim, co dodaje dodatkowego smaczku tej „Świętej Wojnie”. Walczymy o zwycięstwo, a ostatnie nasze mecze są naprawdę emocjonujące i mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie, oczywiście z rozstrzygnięciem na naszą korzyść - mówi skrzydłowa Metraco Zagłębia Kinga Grzyb.

W ostatnim czasie do konfrontacji na linii Lubin - Lublin dochodziło kilkukrotnie. Niestety ostatniego meczu w hali Globus w Lublinie Zagłębie nie będą wspominać zbyt dobrze, gdyż przegrało 17:25 i nie awansowało do finału Pucharu Polski. Można powiedzieć, że co chwilę gramy ze sobą mecze. Niedzielny będzie drugim w przeciągu kilku dni, po czwartkowym spotkaniu w ramach Pucharu Polski, a ogólnie trzecim przez półtora tygodnia. Tak to już jest, że w decydującej fazie sezonu można grać sporo meczów z jednym rywalem, w naszym przypadku trafiło akurat na Lublin - dodaje Kinga Grzyb.

Początek meczu o 17.15.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama