Colours of Ostrava 2018

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2018-05-15 13:30 | Zmodyfikowano: 2018-05-15 13:30
A|A|A

Fot. mat. prasowe.


Colours of Ostrava to czeski festiwal muzyczny, którego historia sięga 2002 r. W 2012 festiwal przeniesiono do niezwykłego, postindustrialnego kompleksu hutniczego Dolni Oblast Vitkowice [ZOBACZ] zlokalizowanego w sercu miasta.


Festiwal corocznie gromadzi zarówno artystów, jak i uczestników z całego świata. W ciągu minionych 16 lat podczas Colours of Ostrava wystąpiło ponad 1000 artystów z ponad 100 krajów!


Na tegoroczne wakacyjne święto muzyki w Ostrawie składa się ponad 350 atrakcji programowych - koncerty, teatr, filmy, warsztaty, panele dyskusyjne i wiele innych! SPRAWDŹ PROGRAM!


fot. Wojciech Mydlarz


Festiwalowy klimat nie jest ograniczony gatunkowo - muzyka, która króluje wśród postindustrialnego otoczenia to zarówno rock jak i pop, electro, ambient, folk, jazz, country, world music, a także klasyka.


Oczekiwanie na kolejne koncerty uprzyjemniają przedstawienia teatralne, trupy cyrkowe, wystawy artystyczne, panele dyskusyjne, w końcu same Witkowice i Ostrawa - to propozycje dla wszystkich, którzy obok frapujących dźwięków znajdą chwilę by w inny sposób eksplorować atrakcje festiwalu.

A tak na Colours of Ostrava było przed rokiem [CZYTAJ]:


Tegoroczna edycja będzie siedemnastą w historii festiwalu. Impreza odbędzie się między 18 a 21 lipca (środa - sobota). Za polską promocję festiwalu odpowiada Joytown.

Colours of Ostrava 2018

18 – 21 lipca 2018, Dolni Oblast Vitkowice, Ostrawa, Czechy

INFO  ▸ INSTA  ▸ BILETY  ▸ EVENT  ▸ SPOTIFY

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama