Roksana Wers nową siatkarką Volleyball Wrocław

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2018-07-18 16:47

Roksana Wers będzie jedną z bardziej doświadczonych zawodniczek w drużynie. Od trzech lat regularnie występuje w Lidze Siatkówki Kobiet (wcześniej Orlen Lidze) – najpierw w drużynie z Ostrowca, ostatnio w zespole z Muszyny. W tym czasie zagrała w 83 meczach, zdobywając 672 punkty. Mocną stroną siatkarki jest zagrywka, którą zdobyła 82 asy serwisowe.

W 2017 roku Roksana Wers została powołana do kadry Polski i otrzymała szansę na występ w biało – czerwonych barwach podczas mistrzostw Europy, które zostały rozegrane w Azerbejdżanie i Gruzji.

- Bardzo się cieszę ze mogę w tym sezonie reprezentować klub z Wrocławia. Wrocław to fantastyczne miasto, które zawsze we mnie wzbudzało zainteresowanie. Liczę na to, że zbudujemy poukładany zespół i będziemy walczyć wspólnie o każdy punkt do ligowej tabeli – powiedziała Roksana Wers.

- Dzisiaj do naszej drużyny dołączyła Roksana, która powinna wnieść do zespołu doświadczenie, zdobyte w poprzednich sezonach gry w ekstraklasie. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się porozumieć z Roksaną i że w przyszłym sezonie wspólnie zawalczymy o kolejne sukcesy – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Roksana Wers jest piąta potwierdzoną zawodniczką, która zagra we Wrocławiu. Kadra Volleyball Wrocław na sezon 2018/2019 wygląda następująco:

Pierwszy trener: Marek Solarewicz; Drugi trener: Wojciech Kurczyński

Przyjmująca: Natalia Murek, Roksana Wers

Rozgrywająca: Weronika Wołodko

Środkowa: Anna Łozowska

Libero: Karolina Pancewicz.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.