Klaudia Felak kolejną przyjmującą Voleyball Wrocław

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2018-07-28 08:55

Klaudia Felak, podobnie jak ogłoszona w ubiegłym tygodniu Aleksandra Gancarz, we Wrocławiu pojawi się po sezonie spędzonym w pierwszoligowym Energetyku Poznań. Wcześniej – jako atakująca – zagrała w młodzieżowej drużynie Budowlanych Łódź, jednym z czołowych zespołów, który w tamtym czasie występował w Młodej Lidze Kobiet.

- Cieszę się, że dostałam możliwość gry w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet w zespole z Wrocławia. W tym sezonie mój nowy klub w dużym stopniu stawia na młodzież. Mam świadomość, że przede mną bardzo dużo pracy, ale jednocześnie mam nadzieje, że dostanę możliwość pokazania swoich umiejętności na parkietach ekstraklasy – mówi Klaudia Felak.

- Klaudia będzie kolejną przedstawicielką młodego pokolenia w naszej drużynie. Przed nią duże wyzwanie, bowiem wystąpi w naszym zespole jako przyjmująca. Liczę na to, że tutaj – pod opieką naszego sztabu szkoleniowego - Klaudia się rozwinie i będziemy zadowoleni z jej gry dla klubu – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Po transferze Klaudii Felak do zespołu z Dolnego Śląska, obecny skład drużyny Volleyball Wrocław na sezon 2018/2019 to:

Przyjmujące: Natalia Murek, Roksana Wers, Klaudia Felak

Rozgrywające: Weronika Wołodko, Natalia Gajewska,

Atakująca: Aleksandra Rasińska,

Środkowe: Anna Łozowska, Aleksandra Ganczarz,

Libero: Karolina Pancewicz, Magdalena Kuziak.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.