Klaudia Felak odchodzi z zespołu siatkarek Volley Wrocław

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2020-05-28 17:00

Klaudia Felak przychodząc do klubu ze stolicy Dolnego Śląska zaliczyła swój debiut w ekstraklasie kobiet. Wcześniej występowała w pierwszoligowym Energetyku Poznań i do Volley Wrocław trafiła, by szkolić się i ogrywać. Niestety nie miała na to zbyt dużo czasu, gdyż pojawiła się kontuzja kolana, która wykluczyła młodą zawodniczkę na dość długi okres. Wytrwałość oraz ciężka praca przyniosła efekty i w minionym sezonie Felak wróciła na boisko.

Przyjmująca pojawiała się na parkiecie jako zmienniczka, ale czasem występowała w podstawowym składzie. Przykładem jest jeden z marcowych meczów, konkretnie przeciwko Pałacowi Bydgoszcz, który niestety nie był dla niej najszczęśliwszy. Ponownie przytrafiła się kontuzja, co przyniosło kolejną przerwę w grze.

Będę bardzo miło wspominać grę we Wrocławiu. Szczególnie dziękuje kibicom, którzy pojawiali się na każdym meczu, tu był zaszczyt grać dla takiego klubu! Dziękuję! – powiedziała Klaudia Felak.

Dziękujemy Klaudii za te dwa wspólne sezony. Mam nadzieję, że uśmiechnie się do niej szczęście i w kolejnych sezonach zdrowie będzie dopisywało jej bardziej, niż podczas gry w Volley Wrocław. Życzę powodzenia! – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.