Jakub Musiał bohaterem. FutureNet Śląsk wygrał memoriał Adama Wójcika [POSŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2018-09-15 22:51 | Zmodyfikowano: 2018-09-15 23:09

Finałowe starcie było wyrównane tylko w pierwszej kwarcie. Prowadzenie zmieniało się wtedy siedmiokrotnie. FutureNet Śląsk prowadził jednak po 10 minutach 21:17 i już nie oddał przewagi. W trzeciej kwarcie kiedy WKK miało serię 9:0 wydawało się, że możemy być świadkami emocji, ale nic takiego nie miało miejsca.

Gospodarzy turnieju do zwycięstwa prowadził Jakub Musiał, który zdobył 31 punktów trafiając 10/19 rzutów z gry w tym 6/13 za trzy. Do tego miał także 5 asyst, 3 zbiórki i 2 przechwyty. W największym "gazie" był w drugiej kwarcie kiedy zanotował 15 punktów.

POSŁUCHAJ POMECZOWYCH ROZMÓW:

• Radosław Hyży (trener FutureNet Śląska)

• Tomasz Niedbalski (trener WKK)

• Jakub Musiał (FutureNet Śląsk Wrocław)

• Bartosz Ciechociński (WKK Wrocław)

FutureNet Śląsk Wrocław - WKK Wrocław 93:76 (21:17, 28:16, 20:19, 24:24)

Punkty dla Śląska: Musiał 31, Dziewa 17, Kulon 10, Pietras 10, Żeleźniak 8 (10 zbiórek), Krakowczyk 7, Michałek 4, Bożenko 2, Tomczak 2, Malesa 2

Punkty dla WKK: Ciechociński 15, Jędrzejewski 14, Koelner 12, Rutkowski 12, Patoka 7, Pieloch 5, Matusiak 4, Józefiak 4, Lentka 3.

Trzecie miejsce w turnieju zajął Basket Poznań, który pokonał Znicz Pruszków 88:82.