Koalicja PiS-u z Bezpartyjnymi Samorządowcami w sejmiku coraz bliżej

Przemek Gałecki, BT | Utworzono: 2018-10-25 16:27 | Zmodyfikowano: 2018-10-25 16:27
A|A|A

fot. archiwum.radiowroclaw.pl

Do Wrocławia przyleciał Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera, prawa ręka Mateusza Morawieckiego, oraz Adam Lipiński, szefa miedziowych struktur PiS. W spotkaniu brał udział marszałek Cezary Przybylski, który krótko komentuje sprawę:

A Andrzej Jaroch, szef klubu PiS w sejmiku, dodaje.

Jeśli PiS nie zawiąże koalicji w kolejce czeka Koalicja Obywatelsa, która w nowym sejmiku będzie miała 13 radnych

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~80-latek
2018-10-29 19:01:35
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Moim zdaniem rozmowy z PIS -em nie maja sensu i nie nalerzy z nimi wchodzic w uklady polityczne i wyborcy powinni przypomniec wystapiena Pana Prezesa w nidalekej przeszlosci co mowil do protestujacych podczas manifestacij w Warszawie,
~////
2018-10-26 14:31:39
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 4
Schetyna już oskarżył Dutkiewicza. "Grzegorz Schetyna, szef PO już znalazł winnego. - Ponad 90 tys. głosów oddanych na komitet Rafała Dutkiewicza zostało zmarnowanych - ogłosił wczoraj na konferencji prasowej."
~komedia
2018-10-26 12:29:37
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wstyd bezpartyjny, wstyd. Czyli Wschodniej Obwodnicy Wrocławia serialu ciąg dalszy. Nic się nie zmieni. A tak tylko zapytam za J.Michalaka P.Wild czy bez zmian?
~Pytacz
2018-10-26 10:05:46
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -5
Jak "prawa ręka" premiera, skoro ten ma dwie lewe?
~abhinc
2018-10-26 07:39:07
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 5
Myślę że bardziej korzystne dla Wrocławia będzie koalicja z PiS-em niż z KO(PO).PiS wiele może, natomiast KO(PO) już nic nie może, grozi im całkowita degrengolada jeżeli nie zakończa z totalną opozycją!!!
~Marcelina
2018-10-25 23:30:02
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 3
Rudy. PiS idzie po twoja smażalnie ryb...
~Carlos
2018-10-25 22:58:17
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
Oby się dogadali, najważniejsze żeby platforma nie rządziła
~wyborca
2018-10-25 22:50:46
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
nigdy żaden z pseudo bezpartyjnych już ode mnie glosu nie otrzyma. zdrajcy.
~WROClove
2018-10-25 22:08:29
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie zapominać ze za rok wybory ! Obawiam się że bezpartyjni dostaną tęgie ,,baty,, od wyborców !
~Szafa
2018-10-25 22:01:21
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 5
PiS, PO i Bezpartyjni mają te same założenia. Ciekawa sprawa, że to są niby 3 różne ugrupowania. W sumie najzabawniejsze jest dla mnie wrzucenie Dutkiewicza do worka z KO. Patrząc na genezę Dutkiewicza i dobór urzędników w ratuszu, to zawsze bliżej Dutkiewiczowi było do PiS. Nawet jak Obrębski dostał się jako jedyny z obozu Dutkiewicza do senatu, to przystąpił do PiS. Ehh. Kurski ma rację
~Jan Sadowski
2018-10-25 21:44:08
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -3
PROSZĘ nie kłamać. PiS nie będzie rządzić na dolnym Śląsku. Są na to za głupi.
~Poziomica
2018-10-25 21:34:05
z adresu IP: (213.238.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jeżeli bezpartyjni ułożą się z pisiorami to będzie początek ich końca.Mojego głosu już nie dostaną.
~Michał
2018-10-25 21:19:39
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
Panie Przybylski...jeśli to będzie pis...nie zapomniny tego panu...to bedzie pana ostatnia kadencja...wtedy wróci pan do swojej wsi...i tam zostanie co najwyżej sołtysem...
~eme68
2018-10-25 21:05:16
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bezpartyjni! Chcecie z Wrocławia zrobić mały Watykan?
~Stop
2018-10-25 20:06:37
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -1
NIE NIE NIE TYLKO NIE ONI. PIS TO ZARAZA. NIGDY NIE ZAGŁOSUJE PONOWNIE NA "BEZPARTYJNYCH" JEŻELI UŁOŻĄ SIĘ Z PIS. WSTYD DLA WROCŁAWIA. WROCŁAW MIASTO WOLNOŚCI
~Wyborca
2018-10-25 19:57:01
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nigdy bym nie zagłosował na Bezpartyjnych tj. Cezarego Przybylskiego gdybym wiedział, że ułoży się z PIS. Czuję się oszukany. Nigdy więcej.
~filet z kurczaka
2018-10-25 19:26:50
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: 8
Ci co głosowali na bezpartyjnych są zdziwieni ? Przecież to było bardzo prawdopodobne . Tak samo jak z glosowaniem na Dudusia . Myśleć trzeba przed , nie po szkodzie .
~jaa
2018-10-25 19:24:46
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 8
HAHAHAHAAHA,JESZCZE KTOŚ WIERZY W BEZPARTYJNOŚĆ TYCH LUDZI??? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA
~misio
2018-10-25 19:19:13
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -16
to będzie ostatni głos na was sprzedawczyki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
~ziutek2225
2018-10-25 18:35:35
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 22
Jeśli do tego dojdzie to nasi kochani samorządowcy po głosy będą jeździć na Małopolskę - pieprzone zdrajcy!!!
~paprotka
2018-10-25 18:32:40
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 6
PiS I Bezpartyjni bardzo naturalna koalicja -tak trzymac ...powodzenia...
~WROCŁAWIANIE
2018-10-25 18:16:14
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: -3
bezpartyjni jak ułożycie się ze zdradzieckimi pisofskimi mordami to won z Wrocławia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Miedziak
2018-10-25 18:13:20
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -14
Test przed Bezpartyjnymi czy są POlszewikami czy Bezpartyjnymi Samorządowcami
~nnn
2018-10-25 18:00:09
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 15
Nie po to głosowałem na Bezpartyjnych by teraz wiązali się z piSSdzielcami! Ale widać koryto ważniejsze od przyzwoitości?
~Andre
2018-10-25 17:27:25
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -9
To jest raczej oczywiste,a co do Wrocławia to szkoda ze wybrali komucha,ale coż raz sierpem raz młotem czerwona hołote
~Słuchacz
2018-10-25 17:26:52
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 7
Z obu wypowiedzi nie wynika, że do tej koalicji jest co raz bliżej.