Jacek Sutryk przedstawia 100 zadań na pierwsze 100 dni prezydentury

dwie | Utworzono: 2018-11-23 20:24 | Zmodyfikowano: 2018-11-23 20:25
A|A|A

(fot. Radio Wrocław)

- Oczywiście nie ograniczę się tylko do nich. Lista, którą Państwu przedkładam, nakreśla tylko pewne priorytety – sprawy, na których chcę się skupić w sposób szczególny - poinformował Sutryk.

Wśród zapowiedzi znalazły się między innymi prace nad redukcją hałasu w mieście, czy też zwiększenie funduszu na realizację pomysłów zgłaszanych przez rady osiedli. Prezydent Wrocławia w setce obiecał również poprawę komunikacji z Jagodnem, audyt wrocławskich torowisk i przetarg na przebudowę Mostów Średzkich.

- Omówieniu niektórych z tych zadań poświęcimy osobne konferencje prasowe, a wykonanie innych przedstawię za pomocą mediów społecznościowych. Nad częścią z nich już pracuję ze swoim zespołem. Zapraszam do sprawdzania aktualizacji - dodał prezydent.

POSŁUCHAJ: Rozmowa Dnia: Prezydent Jacek Sutryk

Postępy w realizacji zapowiedzianych projektów można śledzić na bieżąco na stronie prezydenta sutryk.pl/100-zadan-na-100-dni/.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Woj
2018-11-25 21:43:21
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 2
Zaprosiłbym Panią Katarzynę Obarę Kowalską do grona doradców Prezydenta. To byłby hit w wykonaniu Jacka Sutryka.
~Jestem z Wrocławia
2018-11-25 17:36:55
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 4
Nowej roli trzeba się uczyć. Na początku posiada się mandat zaufania. Tylko tę pępowinę od Rafała Dutkiewicza trzeba odciąć, trzeba być odważnym i kreatywnym. To nowe spojrzenie i zmiana priorytetów jest nam potrzebna. Aby dotrzymywać słowa, to nie można iść na łatwiznę. Kontynuacja jest za łatwa, trzeba sobie stawiać nowe cele - może mniej, ale zgodnych z przedwyborczą deklaracją zielonego Wrocławia. Prostak i tak nie zrozumie.
~Waldi
2018-11-25 16:22:48
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czekamy na obiecany remont Stadionu Parasola na Lotniczej.
~////
2018-11-24 13:38:55
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 9
Po co jakieś przetargi, jak ostatnią decyzją Dutkiewicza jest budowa przystanku za 500 000 zł bez przetargu.
~Tęczowe
2018-11-24 10:31:01
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
marsze to kiedy przez miasto ? Jest okazja 24 grudnia !
~////
2018-11-24 09:29:31
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
Dlaczego to w ogóle jest tajne? "Zacznę udostępniać notatki zbiorcze z kolegiów prezydenckich" Wrocławianie mieli i mają prawo wiedzieć co robi władza i co knuje.
~detol
2018-11-24 08:00:22
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 7
żadnej nie zrealizuje w ciągu 100 dni - niestety procedury przetargowe , potem odwoławcze i wykonawcze
~////
2018-11-23 23:55:48
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
"Zainicjuję prace nad strategią cyfryzacji Wrocławia" To jeszcze jej Dudi nie zainicjował? :)
~////
2018-11-23 23:52:19
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 8
"Ogłoszę przetarg na remonty dodatkowych 5 km chodników". :)
~////
2018-11-23 23:35:51
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 4
"Przedstawię nowe zadania Biura Promocji Miasta " - i co z tego?
~rowno
2018-11-23 21:57:13
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 5
A co z podatkami? I czemu tylko kobiety beda miały telefon pomocy?
~////
2018-11-23 21:52:33
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 6
"Uruchomię pilotażowy program „Pokój Wytchnień” " Amen.
~jajco
2018-11-23 21:47:41
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 8
.... a może by tak zakończyć to co się szumnie (dzień po wieczorze wyborczym) rozpoczęło - tzn posprzątać plakaty z miasta ... ? na ul. Starogajowej kandydat dalej straszy ...
~hejka
2018-11-23 21:46:47
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 16
Wybraliście - to macie. Ja Wrocławiowi już powiedziałem pa-pa
~////
2018-11-23 21:20:01
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 8
Chyba czas zacząć myśleć nad referendum odwoławczym, nim ten ałlekin zdewastuje Wrocław do cna. Plan ma słuszny - "Rozwinę program rozwoju widowni w instytucjach kultury" .
~WD 23
2018-11-23 21:11:08
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 11
Więcej ałlekinów we Włocławiu. Ołaz hulajnoga dla każdego.
~////
2018-11-23 20:43:44
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 10
Redukcja hałasu, czyli tramwaje do lamusa.