Żużlowcy Betardu Sparty już trenują (POSŁUCHAJ)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-12-08 08:05 | Zmodyfikowano: 2018-12-08 08:05
A|A|A

fot. WTS Sparta Wrocław

Na pierwszych zajęciach w salce treningowej na Stadionie Olimpijskim zabrakło m.in. liderów drużyny Anglika Taia Woffindena i Macieja Janowskiego. Pojawił się natomiast nowy zawodnik Betardu Sparty Jakub Jamróg. Żużlowiec pozyskany z Unii Tarnów, w ubiegłym sezonie został uznany za odkrycie rozgrywek. - Przejście do Wrocławia to dla mnie duże wyzwanie i szansa na dalszy rozwój - mówi Jakub Jamróg:

Zajęcia z żużlowcami prowadzi trener ds. przygotowania fizycznego w Sparcie Mariusz Cieśliński. Jakub Jamróg mówi, że nie boi się ciężkiej pracy na macie i w sali gimnastycznej:

- Przerwa w rozgrywkach poświęcona była przede wszystkim na odpoczynek, ale też na leczenie urazów po ostatnim sezonie - powiedział po pierwszych zajęciach trener Mariusz Cieśliński:

Mariusz Cieśliński to były kick-bokser i zawodnik boisku tajskiego. Dlatego w prowadzonych przez niego zajęciach często pojawiają się elementy sportów walki. Ale nie tylko:

W lutym wrocławscy żużlowcy wyjadą na dłuższy obóz treningowy w góry. Rozgrywki Ekstraligi wystartują na początku kwietnia.

Cała rozmowa z nowym zawodnikiem Betardu Sparty - Jakubem Jamrogiem oraz trenerem Mariuszem Cieślińskim w sobotnim Popołudniu Kibica w Radiu Wrocław. Początek o godz. 18.00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama