"Dzierżoniów pełen pasji". Do wzięcia pieniądze na realizację hobby

Bartosz Szarafin, el | Utworzono: 2019-02-16 20:48 | Zmodyfikowano: 2019-02-16 20:59
A|A|A

Fot: dzierzoniow.pl

- Nie przewiduje się pieniędzy na zagraniczne wycieczki, ale każdy inny aspekt, który pomoże mieszkańcom, a przy okazji będzie promować miasto - zostanie wzięty pod uwagę - mówi Rafał Pilśniak z Urzędu Miasta w Dzierżoniowie:

Pod uwagę brane będą wymiar promocyjny, wielkość wnioskowanego dofinansowania w stosunku do ogólnych kosztów projektu, liczba uczestników, pomysł oraz miejsce zamieszkania wnioskodawcy (może to być nie tylko miasto Dzierżoniów, ale cały powiat – warunkiem jest powiązanie wnioskodawcy z miastem, np. miejsce pracy lub nauki).

WIĘCEJ: Rusza Dzierżoniów pełen pasji 2019

Mieszkańcom ta inicjatywa się bardzo podoba:

W poprzednich edycjach uczestniczyło od 6 do 10 osób rocznie. Jedni przeznaczali pieniądze na wyjazd na zawody, reprezentując miasto i Polskę, inni wspinali się na sześciotysięczniki lub eksplorowali jaskinie. Powstały też książki o mieście i galerie. - Nabór wniosków potrwa do końca lutego - zachęca Rafał Pilśniak:

Tegoroczną edycję miasto promuje hasłem: "Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga, łam, czego rozum nie złamie". Dotacja na realizację projektu lub pomysłu może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych, a przy tym nie wymaga ton dokumentów i formalności.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama