Sztuka w RWK: o wystawach w BWA Studio, MWW i Miejscu przy Miejscu oraz AiR Wro Talks [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2019-03-13 19:51 | Zmodyfikowano: 2019-03-13 20:12
A|A|A

Fot. Radio Wrocław Kultura


Od piątku 15 marca BWA Studio zaprasza na wystawę "Nobody Club: Life Hacks" fikcyjnego klubu towarzyskiego DWA ZETA założonego przez Karolinę Zajączkowską i Zbioka Czajkowskiego, który w towarzystwie Joanny Stembalskiej opowiadał między innymi o zagadnieniu nowoczesnego podziału na czas pracy i czas wolny.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Zbliża się czwarta odsłona międzynarodowej konferencji AIR Wro Talks adresowanej do ekspertów oraz praktyków kultury oraz odbiorców wydarzeń, którzy zainteresowani są aktualnymi zjawiskami kulturalno-społecznymi. W temat wprowadzili nas Dominika Kulczyńska, Piotr Damasiewicz i Krzysztof Bielaszka.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


W galerii Miejsce przy Miejscu 14 dobiega końca wystawa "Futerał" Anny Orłowskiej. O ekspozycji porozmawiałem z kuratorem Łukaszem Rusznicą. A w sobotę 16 marca podczas finałowego oprowadzania artystka odpowie na pytanie czy Pałac istnieje, czyli o pracy nad projektem.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


A na koniec Muzeum Współczesne Wrocław. Skupiając się na zagadnieniu autoreprezentacji w sztuce, nowa ekspozycja "Stany skupienia" pozwala nie tylko na nowe odczytanie twórczości Natalii LL, ale także przedstawienie jej w sąsiedztwie kanonicznych dzieł definiujących rozumienie sztuki kobiet w Europie Środkowo-Wschodniej. O rozpoczynającej się w piątek 15 marca wystawie mówiła kuratorka Małgorzata Miśniakiewicz.

Posłuchaj całej rozmowy:


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama