Cuprum spróbuje powstrzymać Asseco Resovię

Wojciech Klich | Utworzono: 2019-03-15 07:44
A|A|A

fot. ks.cuprum.pl

W lidze siatkarzom z Lubina ostatnio nie wiedzie się zbyt dobrze. Seria porażek trwa już od pięciu spotkań, w nich lubinianie wygrali zaledwie dwa sety. Trzeba jednak przyznać - terminarz nie był dla Cuprum łaskawy. Spotkania ze Skrą Bełchatów, Treflem Gdańsk, czy Zaksą Kędzierzyn-Koźle należą do najtrudniejszych w całym sezonie. Dzisiejszy mecz zalicza się z kolei do tych nieprzewidywalnych. Głównie dlatego, że Asseco Resovia to zespół nieobliczalny.

Rzeszowianie rozpoczęli sezon od serii siedmiu porażek, a Andrzeja Kowala na stanowisku trenera zastąpił Gheorghe Cretu. Pod wodzą Rumuna zawodnicy zaczęli regularnie punktować i piąć się w górę tabeli. Dość powiedzieć, że rzeszowianie byli pierwszym zespołem, który w tym sezonie pokonał lidera tabeli, Zaksę Kędzierzyn-Koźle. Dodatkowo Resovia była w stanie pokonać inne zespoły zajmujące wysokie miejsca w stawce, między innymi Jastrzębskiego Węgla, czy Trefla Gdańsk. Z drugiej strony dzisiejszym rywalom Cuprum zdarzają się również słabsze mecze, jak porażka z GKSem Katowice 0:3.

W tym sezonie w starciu tych dwóch zespołów lepsza była Asseco Resovia. Rzeszowianie na własnym parkiecie zwyciężyli 3:0. Jak będzie dziś? Początek o godzinie 17:30.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama