Reprezentantka Polski wzmocni Metraco Zagłębie Lubin

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2019-03-19 19:22
A|A|A

fot. zaglebie.lubin.pl

– Niezmiernie mi miło, że od przyszłego sezonu będę reprezentować barwy tak ambitnego i mocnego zespołu jakim jest MKS Zagłębie Lubin. Mam nadzieję, że dzięki moim umiejętnościom i sercem do gry będę skutecznie wspierać drużynę w dążeniu do najwyższych celów. To będzie moja pierwsza zmiana barw klubowych, więc myślę ,że przyjazna atmosfera w klubie i wsparcie miejscowych kibiców pomoże mi szybko się zaaklimatyzować – mówi 23-letnia Daria Zawistowska.

23-letnia skrzydłowa od początku swojej kariery związana była ze szczecińskimi klubami. Jest wychowanką Kusego Szczecin, a od sezonu 2014-2015 występuje w Pogoni, gdzie jest wyróżniającą się zawodniczką i ze swoim obecnym klubem zdobyła brązowy i srebrny medal mistrzostw Polski.

Daria Zawistowska jest etatową reprezentantką Polski. W seniorskiej reprezentacji zadebiutowała 7 października 2016 w towarzyskim meczu ze Słowacją.

To nie koniec dobrych informacja dla kibiców Metraco Zagłębia. Klub poinformował dziś także, że przedłużył umowy z czterema zawodniczkami: skrzydłową Kingą Grzyb, rozgrywającymi Klaudią Pielesz i Agatą Wasiak oraz bramkarką Moniką Maliczkiewicz.

– Bardzo cieszymy się z tego faktu. To na pewno dobry prognostyk także na następny sezon. To, że zawodniczki przedłużają z nami kontrakty świadczy również o tym, że w Zagłębiu czują się bardzo dobrze. Jestem zadowolona również z faktu, że skład na nowy sezon jest już tak wcześnie ustalany – mówi Bożena Karkut, trener Metraco Zagłębia Lubin.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama